fbpx

In Yo’ Face – część trzecia.

77

Przed nami trzecia część serii o roboczej nazwie In Yo’ Face. Dzisiaj same mocne paki, więc uważajcie. Przypominamy: wśród losowo wybranych pięciu propozycji, wspólnie wybieramy najlepszy poster dunk -> tym samym tworząc ranking najlepszych wsadów meczowych w historii sieci. Zwycięzca pierwszego odcinka to Savalace Townsend, w drugim zwyciężył Dwyane Wade. Pytanie kto wygra dzisiaj? Oczywiście możecie podawać własne propozycje posterów w komentarzach, ale dla ułatwienia sprawy podajcie może najpierw numerek akcji, która powinna wygrać w tym zestawieniu. Enjoy!

Propozycja 1. J.R. Smith, ofiara: Gary Neal

Propozycja 2. Derrick Rose, ofiara: Goran Dragic

https://www.youtube.com/watch?v=H3cUl4iO5d0

przejdź dalej >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

77 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  dla mnie nie m możliwosci zeby tej paki jr smitha nie bylo w koncowym zestawieniu! jedna z moi lubionych ackcji ostatnich sezonow!

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Oczywiście, że 4. Jak dla mnie bezkonkurencyjne w tym zestawieniu.
  @Lejker “4.Swift”, pod nr 4 jest Kemp, nie Swift.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  J.R.Smith jest super…tyle, że to ewidentny faul w ataku, ale przy dunkach prawie ich nie gwiżdżą 🙂

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  już miałem napisać J.R Smith, ale patrzę… a numer cztery to Shawn Kemp! jak dla mnie mega ten wsad. co do Davisa, ktoś napisał, że jest zaskoczony że tak latał. w zamierzchłych czasach numerem 2 na liście wsadów roku NBA Action był ten poster Davisa na… KG!

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  zdecydowanie J.R. Smith, warto zauwazyc ze jest to prawie buzzer beater ;d zobaczcie ile czasu zostalo do konca kwarty ;p

  (0)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  jak tylko zobaczyłem, że zrobiono taki ranking pomyślałem o 3 wsadach… J.R. nad Nealem, Davis vs. Kirilenko i VC-Mourning. 🙂 szkoda tylko że J.R. i Davis są w tym samym zestawieniu bo oba nadają się na finał:)

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu