fbpx

Jak gwiazdy NBA radzą sobie w letnich ligach amatorskich 2013

19

James Harden, Kevin Durant, JaVale McGee… można śmiało powiedzieć, że ci goście kochają koszykówkę. Jak inaczej wytłumaczyć występy chłopaków w pół-amatorskich ligach letnich? O ile pojawienie się KD w sponsorowanej przez Nike Goodman League można podpiąć pod wypełnianie umów sponsorskich, reszta zasuwa za darmo, bo lubi.

Wiecie jak to jest gdy do miasta przyjeżdża gwiazda NBA. Każdy chce się spróbować, zmierzyć z uznanym na świecie nazwiskiem. Stąd, niezależnie od poziomu, psychicznie każdy występ przed publicznością kosztuje i zobowiązuje.

Trzeba być naprawdę pewnym formy, by pozwolić sobie na gierkę z ludźmi, którzy marzą o karierze w najlepszej lidze świata. No właśnie, jak w te wakacje radzą sobie ligowe tuzy w starciu z amerykańską pół-amatorką? Zobaczcie! James Harden = superstar.

https://www.youtube.com/watch?v=sed5lHjrVU8

Ostatnie Wpisy

19 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  PS.

  “Wiecie jak to jest gdy do miasta przyjeżdża gwiazda NBA. ”

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  (64)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Harden najbardziej efektownie moim zdaniem.
  Czy ktoś z nas może powiedzieć jak to jest kiedy do miasta przyjeżdża gwiazda NBA ? ;D

  (3)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Za każdym razem jak widze Hardena atakującego kosz to wygląda to jak kroki O.o ale jak jest nie jestem pewien oczy już nie te ;p

  (-2)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Dodox, torchę mi ciebie szkoda… niee, no w sumie to nie. Nie pisz gimbaziarskich lub bezsensownych komentarzy które wkur***ją ludzi to będzie dobrze. Na twoim miejscu i tak już zmienił bym konto, bo ludzie disslikeują zanim przeczytają twoje komentarze.

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @Dodox

  Było już kilka konkursów na stronie, myślę, że jak będzie na “komentarz z największą ilością minusów” to masz gwarantowane 1 miejsce.

  Co do filmiku, w sumie kilka akcji tylko pokazywane z innych ujęć kamery, ale jak grają bez żadnej płacy, to szacun a ludzie którzy z nimi grają mają przygodę do końca życia, w końcu nie każdy może powiedzieć, że grał z elitą NBA ;P

  No i wisienką na torcie jest ten krzyczący! 😀

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu