fbpx

JaVale McGee nauczy Was jak poderwać dziewczynę

11

Uwielbiam kiedy zawodowi gracze pokazują charakter. Kiedy są naturalni. Nie udają kogoś, kim nie są. Lubię ludzi, którzy rozumieją, że młodzi mają prawo popełniać błędy, a weteranom należy wybaczyć drobne braki np. brak szybkości w obronie. Każdy wiek ma swoje prawa, a NBA nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Spójrzcie na JaVale McGee. 213 centymetrów, a w ataku nie stanowi zagrożenia. Wystarczy wypchnąć go 2 metry od kosza. Nie trafia osobistych. Zdarza mu się nie skończyć dunka sam na sam z koszem, z całym impetem wlecieć w obrońcę, pobić przed klubem z kolegą z zespołu. Ale za to nauczy Was jak poderwać dziewczynę:

To ten typ gracza, który pozostawiony samemu sobie nigdy we wespnie się na wyższy poziom. Trzeba stać nad nim, podpowiadać, motywować. Wpasować do zespołu. Wykorzystać jego absurdalnie szeroki zasięg ramion i poprawiającą z wiekiem koordynację. Poza boiskiem niech jednak będzie sobą. Zjada cynamon z łyżeczki, świruje w restauracjach i cieszy życiem. Szczęśliwy będzie lepiej grał, a i nam kibicom miło będzie popatrzeć na tego typu akcje:

Dodaj do tego Nicka Younga, Johna Wall, a otrzymasz najbardziej widowiskowo grające trio NBA. Nie mogę się doczekać…

Ostatnie Wpisy

11 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Zdzichu2424
  Odpowiedz

  Najbardziej to się dziwiłem jak Javale nie wygrał slam dunk contesta ostatniego, był zdecydowanie najlepszy, ale cóż za całokształt z sezonu Blake’owi się należało.
  a odnośnie jego gry to myśle, że może się polepszyć, wystarczy żeby tylko chciał i pracował. pozdro:)

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Hanek
  Odpowiedz

  Nie dajmy ponieść się emocją patryk.boobie. Przecież Wizards są nierówni a tamtym sezonie dostawali momentami srogie baty. Może potrzeba im trochę czasu , nie wiem. Talent to oni mają ,ale w NBA nie tylko on się liczy. Ciężko im to przerzucić na parkiet ,a żeby tak się stało potrzeba im na prawdę dobrego trenera. Ja szczerze mówiąc wątpię ,że Wizards będą w PO bo są bardzo nierówni. Takie przebłyski nie dadzą takiego efektu jak wejście do PO drużynie , nie oszukujmy się , na razie z ogonów NBA. Nie chcę tu podważać Twojego zdania taka ma skromna opinia a ekipie ze stolicy USA życzę jak najlepiej ;). Pjonteczka!

  (0)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Kasek
  Odpowiedz

  Younga mogą nie zatrzymać, mają Jordana, który jest młodszy i bardziej wszechstronny i według mnie to na niego powinni postawić. I mam nadzieję, że Wall stworzy z Wiz jedną z ważniejszych sił wschodu.

  (0)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe julius
  Odpowiedz

  A dla mnie Wizards od zawsze byli druzyna nijaka,ktorej sie nie kibicuje (poza 2-letnim epizodem Jordana).Bullets zreszta podobnie (pamietam tylko Muhresana,Webbera i Juwana Howarda)

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Leemack
  Odpowiedz

  w ostatnim sezonie najbardziej czekałem na akcje MCGee i Griffina w top10, biorąc pod uwagę graczy z pozycji 4-5. niesamowicie skoczne szczudło! koleś ma łady jak lemur i i niesamowitą windę w nogach. Myślę, że ma szansę stać się najlepiej blokującym ligi 🙂

  (0)

Gwiazdy Basketu