fbpx

Kenneth Faried nie lubi Portland

15

“Słowo droższe pieniędzy” – mawiają. “W miłości i w biznesie wszystkie chwyty dozwolone” – mówią inni. Kenneth Faried, najdzikszy z dzikich koszykarzy NBA, miał zostać wybrany w drafcie przez Portland. Kierownictwo klubu z Oregonu dało mu słowo, że jeżeli tylko będzie dostępny z numerem 21. nie zawahają się ani przez sekundę. Kiedy jednak przyszedł czas na wybieranie, Blazers postanowili pozyskać obrońcę Nolana Smitha – słyszeliście o nim? Średnia 9 minut na mecz. Od tamtego czasu “The Manimal” poprzysiągł zemścić się na Portland:

Nie będę kłamał, nie lubię ich. Odebrałem to jako brak szacunku. Wystawili mnie do wiatru. Ilekroć gram przeciwko Blazers, próbuję pokazać im co stracili.

1

A stracili dużo. Dość powiedzieć, że Nuggets nie wykorzystali nawet swych pięciu minut przeznaczonych na zastanowienie, z miejsca wyczytując nazwisko Farieda. Chłopak gra na 56% skuteczności, cieszy się (!) mogąc walczyć o piłki i biegać po parkiecie. Zbiera blisko 10 piłek na mecz, wrzuca 10 punktów. Jest najbardziej energetycznym graczem NBA. Wulkanem energii. Jednym z najlepszych i najbardziej ekscytujących młodych skrzydłowych. “Wpadziocha” jakich mało, nie sądzicie? Cóż, przynajmniej z Damianem Lillardem im wyszło…

zobacz więcej zajebistości The Manimala >>

1 2

Ostatnie Wpisy

15 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Nie znałem tego wątku..
  Z perspektywy czasu, spory błąd. Jednak o nietrafionych wyborach w drafcie to można książkę napisać.

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Dali ciała, a Gwiazdy Basketu już dawno przewidywały, że to kocur 😉
  Jak dla mnie Denver nie byli by bez niego tu gdzie są.
  Materiał na nowego Rodmana tyle, że sprawniejszego ofensywnie.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Od początku jak go zobaczyłem spodobał mi się jako gracz. Miło sie ogląda jego mecze, widać że zależy mu na grze i daje ile może z siebie.

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Napiszcie cos o Clippersach, dzis pobili rekord klubu 12 wygranych z rzedu. Blok Bledsoe to jak dla mnie blok roku, CP3 zagral jak profesor. A co do Farrieda to Blazers moga jedynie zalowac, swietne warunki fizyczne ma gosciu.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu