fbpx

Lakers zainteresowani sprowadzeniem Raja Bella

25

Kobe Bryant od zawsze powtarzał: “Kto jest wystarczająco twardy by ze mną zadzierać na boisku, ten jest wystarczająco twardy by grać ze mną w jednym zespole…” W ten sposób do Lakers dołączyli choćby Metta World Peace i Matt Barnes. Zanosi się na kolejny transfer, tym razem kierownictwo LA zastanawia się nad wykupieniem kontraktu Raja Bella. Kim jest Raja Bell? Złym snem Bryanta z dobrych czasów Phoenix Suns:

Kobe wciąż zdobywał masę punktów, ale rok w rok Lakers dostawali po tyłku od ultra ofensywnych Suns, w czym spory udział miała niezłomna postawa Bella w obronie oraz jego skuteczne rzuty za trzy. Obaj panowie nie znoszę się od lat, ale w najmniejszym stopniu nie przeszkadza to Bryantowi, który już nie raz udowadniał, że w pracy nie ma miejsca na przyjaźnie. Bell miał szanse dołączyć do Jeziorowców już w zeszłym roku, w tym celu spotkał się nawet z Kobe, ale plotka niesie, że nie zdecydował się na grę, bo po prostu nie trawi Mamby. Dziś sytuacja wygląda nieco inaczej:

Po pierwsze tekę trenerską objął były coach koszykarza Mike D’Antoni. Za sterami śmigłowca bojowego zasiadł były kolega klubowy Steve Nash, a sam Bell właśnie porozumiał się z władzami Utah w sprawie możliwości poszukania  sobie nowego pracodawcy.  Kiedy znajdzie się klub chętny zaproponować choćby minimum dla weterana, Jazz mieliby wykupić resztę  kontraktu (3,5 mln $). Powodem takiego obrotu spraw jest niezadowolenie gracza ze słabnącej pozycji w zespole oraz braku minut.

Pytanie czy jak wiele minut znaleźliby dla Bella Lakers. Trudno oczekiwać by 36-letni zawodnik był w stanie wciąż bronić na poziomie, z jakiego niegdyś zasłynął oraz czy byłby faktycznym wzmocnieniem ponad Jodie Meeksa czy rozwojowego Dariusa Morrisa. Dla mnie osobiście taki manewr kadrowy nie ma sensu. Następnym razem spróbują ściągnąć z Phoenix maskotkę Goryla!

Co uważacie? Kogo mieliby wyciąć ze składu?

Ostatnie Wpisy

25 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Średnia decyzja jak dla mnie. W LAL bedzie mial jeszcze mniej minut…Czai sie na tytuł…

  A kto wygrał książe o Shaqu? Gdzie są wyniki?

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Jak dla mnie słaby obrońca, rzadko wyskakuje do bloku. Sam filmik pokazuje że dużo miejsca zostawia do rzutu. Bruce Bowen był o niebo lepszy, w wieku 40 lat

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  pepe – Bruce Bowen to zupełnie inna bajka;) ale nie zgodzę się z Tobą. Częste wyskakiwanie do bloku nie świadczy o dobrej obronie, wręcz przeciwnie… Ma świetny pressing, tacy obrońcy są potrzebni w wielu mistrzowskich składach. Tu pociśnie, tam pociśnie i już zostało tylko 14 sekund na rozegranie akcji.

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @dodox
  CO to za komentarz “Jakaś tam to jest decyzja ale lepiej nie”… Żałosne. ten komentarz, domyślam się, został napisany po to żeby coś napisać??? Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to MILCZ!!!

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Moim zdaniem, Raja może być niezłym wzmocnieniem dla LAL, którzy są jedną z najgorszych ekip jeśli chodzi o bench players. W tym aspekcie imponuje mi inny klub ze słoneczngo Miasta Aniołów…

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @Gadom, nie osądzał bym Jamisona tak krytycznie 😉
  Wczoraj zagrał pierwszy raz przyzwoicie, dajmy mu czas.

  Co do Bella to decyzja słaba. Po powrocie Nasha i Blake na pozycjach 1-2 będzie spory tłok. A dawałbym grać więcej Morrisowi i Meeksowi, bo to rozwojowy duet.

  (0)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Skuteczność taka że brak słów ale głupi faul na 1sec przed końcem i 3 rzuty na CHA więc mogą to wygrać jeszcze hahaha. żałosne.

  (0)
 8. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @Cris_Hawks
  Będziesz teraz gadał do każdego mojego komentarza za to że obraziłem twojego słabego idola , to jest dopiero żałosne , więc nie spamuj dziecko….

  (0)
 9. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Beniu, w sumie źle to napisałem. Raja rzadko wyciąga ręce by komuś przeszkadzać. Widziałem wiele meczy z jego udziałem, szczególnie jak grał w phx. Teraz to dziadek i jeśli LAL mają w ogóle o czymś mysleć, to potrzebują młodą krew, A co do ławki z każdym rokiem LA wygląda gorzej i wątpię że ktokolwiek tam przyjdzie. Mało osób chce grać razem z Kobe’m…

  (0)
 10. Array ( )
  Odpowiedz

  No ty najlepiej przecież wiesz, kto che z nim grać, a kto nie, bo znasz całą tą lige od podszewki a większość graczy to twoi dobrzy ziomale i ci wyznali w sekrecie , że z Bryantem grać nie chcą…

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu