fbpx

LBJ o swoich planach na przyszłość, jak wyglądać będą LeBron 11

12

LeBron James nie zna pojęcia wakacji. Aktualnie przebywa w Azji dzieląc się z lokalną dziatwą swoją pasją basketu oraz uświetniając premierę kolejnej kolekcji spod szyldu LeBron X. Zobaczcie co zaplanował na resztę lata, czy możemy spodziewać się wznowień wcześniejszych wersji jego kicksów oraz co sądzi o nowym modelu:

Jeżdżę w tę i z powrotem, promuję swój brand, urządzam campy koszykarskie etc. Niedługo czeka mnie ślub no i nie zaniedbuję treningów. Muszę odrobić swoją pracę. Chcę być jeszcze lepszy w nadchodzącym sezonie.

1

Zdjęcia kolejnego modelu kicksów sygnowanych Twoim nazwiskiem krążą po sieci od jakiegoś czasu. Co możesz nam powiedzieć o LeBron 11?

Dokładnie, LeBron 11 – niesamowite, że to już jedenasty model. To będzie kolejna najlepsza rzecz. Za każdym razem staramy się rozenergetyzować rynek oraz narobić zamieszania w świecie sneakerheadów. Myślę, że będzie to największy hit z dotychczasowych.

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

12 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe DanielThe3
  Odpowiedz

  Na pewno seria kicksów LeBrona się wyróżnia, chociaż za każdym razem przez ten design wydają mi się jakby ważyły ze 2kg 😉 Ale mają w sobie to coś !

  (7)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe K3bo
  Odpowiedz

  Świetny but, zoom na całęj długości w podeszwie + dynamic flywirer mam nadzieję, że znó trochę stracą na wadze 🙂

  (2)

Gwiazdy Basketu