fbpx

Metta World Peace jest w życiowej formie, drżyjcie LeBrony!

32

Metta World Peace ma wystające kości policzkowe, wyżyłowane kończyny i napakowaną mięśniami klatkę piersiową. Pilnie przepracował lato i chce powtórnie sięgnąć z Lakers po tytuł mistrzowski, jako SF wyjściowego składu ma się rozumieć! Mówi Kobe Bryant:

Jest zdeterminowany, głodny i jest w doskonałej formie. Może biegać cały dzień na dużych prędkościach, ma refleks. Nie widziałem go w takiej dyspozycji od czasów Indiany.

Zeszły sezon MWP rozpoczął ważąc 124 kilogramy (co za kloc!!!) trafiał najmniej w karierze 7,7 punktu/ mecz, a jego łokieć w głowę Jamesa Hardena był m.in. wynikiem niemocy fizycznej. W efekcie zaczęły pojawiać się głosy o ewentualnym poddaniu jego kontraktu procesowi amnestii. Ostatni czerwiec spędził na imprezowaniu, resztę lata na codziennych treningach. Tym razem stawia się na obozie z 115 kilogramami na sobie, czyli tyle, ile ważył zdobywając tytuł Najlepszego Obrońcy Roku w 2004.

Przedostaję się pod kosz kiedy zechcę, nie muszę polegać na koledze by wykreował mi akcję rzutową. To znakomite uczucie ważyć tyle co za czasów All-Star i mieć tylko 32 lata. Wciąż mam szansę wiele osiągnąć.

 

Mówi Pau Gasol:

Ron umie wyeliminować gracza. Pokryć go, zdominować fizycznie. Rzuca solidnie z dystansu, biegnie na deskę, przestawia innych skrzydłowych. Jest w stanie robić wiele rzeczy.

Jestem zbyt dobry, aby mnie zamnestionować. Nie chcę być arogancki, ale jestem w zespole, którego pierwsza piątka jest  jedną z najwybitniejszych w historii. Moja dyscyplina napisze resztę mojej historii. Jestem szczęśliwy.

Ostatnie Wpisy

32 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Widzę że w LA wzięli się na poważnie do roboty. Jak Ronowi się CHCE to znaczy, że reszta również jest mocno zdeterminowana. Fakt 32 lata to okres w którym spokojnie można grać na najwyższym życiowym poziomie, czy tak zagra Ron to się jeszcze okaże… Fizycznie na pewno będzie do tego przygotowany 🙂

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Uważałem go jako dziurę w idealnym wyjściowym składzie Lakersów, a tu się okazuje że ten 32-letni zawodnik może grać jak za czasów Indiany Pacers. Jego budowa ciała i przygotowanie fizyczne do gry i starć z przeciwnikami jest jak najbardziej na +. Mam nadzieje że przyciśnie wszystkich i pokaże że plotki o amnestii były straszną głupotą. 😀

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  WOW No nie spodziewałem się tego po nim. Szacun. Mam nadzieję ż eto się na grę przełorzy. Finał Żary vs LAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  “Ron umie wyeliminować gracza.” Hahahah dosłownie.

  Nie no jako fan Lakers nie mogę na niego wrzucać. Ale mówiąc krótko. Nie chciał bym grać vs takie trio:
  LBJ + DH+MWP
  Ten człowiek ma wiecej mieśni niż zawodnicy Asseco + Trefla razem wzięci.

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  mięśnie nie grają

  @bb – Chicago Bulls 12 lat temu, chyba nikt tego nie pamięta albo nie chce pamiętać, jeden z tych którzy najwięcej koksili w NBA, młody Ron Artest, 20-latek

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  NBA 2012-2013 / Preseason / 06.10.2012 / Dallas Mavericks @ Alba Berlin
  http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4208028
  2.6 GB, HDTV 720p

  jeśli ktoś nie ma konta na tym forum tu jest link .torrent
  spakowany w archiwum .zip
  http://www.speedyshare.com/xdGZF/NBA-2012-2013-Preseason-06.10.2012-Dallas-Mavericks-Alba-Berlin.zip

  na tym podforum można szukać następnych meczów przedsezonowych i regularnych
  http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1997
  poniżej, 3 rubryka, nazwa: Топики,
  ja korzystam z google chrome, sama tłumaczy z rosyjskiego na polski

  (0)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  W każdym innym zespole byłby czołową opcją. Jeżeli Lakers pozwolą mu rzucać i dadzą większą dowolność w ataku to może być na prawdę ważnym punktem tej drużyny. Ależ ci Lakers są mocni!

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu