fbpx

Najbardziej atletyczny biały gracz NBA

42

Zainspirowani ambitną dietą i postanowieniami treningowymi jednego z członków naszej redakcji, hehehe, postanowiliśmy przyjrzeć się najbardziej atletycznym białym graczom NBA. Celowo umieszczamy zdjęcie Blake’a Griffina wraz z rodzicami – z oczywistych względów BG nie znalazł się na liście. Przez atletyczny mamy na myśli: szybki, skoczny, skoordynowany, którego “pierwszy krok” budzi szacunek w lidze. Oto nasza lista. O kimś zapomnieliśmy?

Miejsce 6: Manu Ginobili

[vsw id=”Qe1ALQak8jY&feature=youtu.be” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Miejsce 5: Chase Budinger

[vsw id=”VdlUOC7JlNo” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Miejsce 4: Gordon Hayward

[vsw id=”bw96rsIH0Dg” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Miejsce 3: Jan Vesely

[vsw id=”DNV9Syn9yS4″ source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Miejsce 2: Josh McRoberts

[vsw id=”KRGy_LQQj5U” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Miejsce 1: Rudy Fernandez

[vsw id=”i4edlCJj6MQ” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

42 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Dobra serio, fragment tekstu zdjęcie z rodzicami blablabla, zabrało mi 30 sekund zrozumienie o co chodzi, wiedziałem, że on biały to nie jest, ale zmęczenie po kolosach daje się we znaki. Chris Anderson jest biały, tzn był. Teraz jest zielony. Ale był i nadal jest cholernie atletyczny. Lata jak jakiś birdman… no tak birdman, wszystko jasne ;).

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  A gdzie Andrzej Kirilenko pytam sie ja sie? Rozumiem, że on jest obecnie w CSKA ale to co swego rodzaju wyczyniał jest godne podziwu.

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Blake zdyskwalifikowany przez czarnego ojca ? Bez przesady przecież to DNA decyduje o kolorze skóry a on ma biały . To że rodzice są “mieszanką” nei znaczy że ktoś jest w połowie czarny a w połowie biały …
  Brakuje mi Kevina Love .

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Zróbcie teraz najbardziej atletycznych w całej lidze 🙂 Nie chodzi im tylko o to, że są napakowani, tacy jak np. Ron Artest, albo może Metta World Peace, tylko ogólnie atletyczni. 🙂

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Blake Griffin nie jest ani biały ani czarny. Jeżeli jego ojciec jest afroamerykaninem a mama jest jest biała, to dziecko jest mulatem. A to że nie wygląda jak większośc mulatów, to zależy od genów, tak samo jak kolor włosów, tak i mulaci, biali i murzyni mogą być jaśniejsi lub ciemniejsi od przedstawicieli tej samej rasy.

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ludzie, proszę was. czy Ci wszyscy wysocy są szybcy? czy potrafią “pierwszym krokiem” objechać obrońcę? nie! widział ktoś kiedyś szybkiego centra/PF , który biega aż miło i nikt za nim nie nadąża? też nie? a chyba właśnie takie było kryterium. SZYBKI. Z DOBRYM PIERWSZYM KROKIEM.

  (0)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  kiedyś myślałem że Mike Bibby też jest biały ale dopiero po którymś razie jak pokazywano podobnych koszykarzy do niego tylko bardziej ciemniejszych ale z podobnymi włosami to się w porę zorientowałem, hmm najbardziej atletyczny biały gracz chyba nie ma takiego

  (0)
 8. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  jeśli Vesely jest bardziej atletyczny od Gortata, to ja nie wiem
  Chociaż nie jestem fanem Gortata, to nie zapominajmy, że ma zasięg wyskoku 3.7m (kiedyś pisaliście o tym) 😉

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu