fbpx

Najbrzydsze stopy w branży

14

top

Dwa dni temu pokazywaliśmy Wam wymuskane stopy Dwyane’a Wade, który paznokcie miał pomalowane na czarno. Wielu z Was się oburzyło, ktoś próbował tłumaczyć, że to może względy estetyczne, ale został zakrzyczany. Tymczasem przyjrzyjcie się stopom Jamesa Hardena. Mnie się zawsze wydawało, że zawodowi sportowcy dbają o giry. Przecież co chwila chadzają na masaże/ zabiegi, korzystają z regeneracyjnych kąpieli, trenerzy owijają im taśmą kostki i smarują maścią z aloesem dla ulgi.

Co innego zwyrodnienia, przeciążenia, urazy mechaniczne, “nierozchodzone” buty ze względów sponsorskich zmieniane co mecz, co połowę, co kwartę…  Rozumiem, że ktoś jak bokser Danny Garcia może urodzić się z sześcioma palcami u nogi (patrz foto) rozumiem, że można biegać z kurzajką czy odciskiem do wakacji, bo sezon to nie czas na przerwy, ale takie coś?! Widzieliście co na Instagram wrzucił Shaq?!

To nie photoshop, gość naprawdę ma sześć palców na prawej stopie.

dg

LeBron James i jego lewy transformers, zdjęcie zrobione w okresie wakacji 2013.

lj1

Na usprawiedliwienie “Króla”, kiedy świat obiegła ta fota, zabrał się za siebie i regularnie odwiedza salony kosmetyczne. Oto dowód:

lj

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

14 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Shaq jak zwykle pozytywnie 😀 wystarczy że spojrzysz na tego gościa i od razu masz uśmiech na twarzy 😉

  (24)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  A ja się nie dziwie. Goście graja od małego. OD MAŁEGO. W butach wiązanych na ciasno. Po kilka godzin dziennie. Od małego nosząc takie buty można sobie zdeformować stopy.

  Popatrzcie na zdjecia kobiet noszących szpilki.

  A paznokcie? Myślicie że ci goscie maja czas na wyjscie do salonu kosmetycznego?

  W ich przypadku iść do salonu kosmetycznego to troche jak kobieta która po mani pedi pójdzie w pole wyrywac chwasty. Po chwili znowu dłonie robola.

  (4)
 3. Array ( [0] => contributor )
  PATRON
  Odpowiedz

  “sport to zdrowie..” 😀

  A tak serio, to mają kupe kasy, nie uwierzę też, że “aż tak” nie mają czasu żeby o to zadbać. Wystarczą chęci.
  Jak nie lubię Lebrona to tutaj u mnie zebrał propsy wreszcie. Zabrał się za ten problem i różnica jest kolosalna przecież..!

  (15)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Co do Bolta yo czytałem jego autobiografię, w której mówił ze tam gdzie sie urodził często chodzili boso, nawet do szkoły, nie raz przedzierając sie przez chaszcze co mocno haratało mu stopy

  (13)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  No może nie oddać ale wymienić, choć trochę by to głupio wyglądało. Biały z czarnymi stopami. Inna kwestia że LBJ pewnie by nie chciał 😉

  (5)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  Lebron przy shaqu i hardenie to ma stopy jak modelka ;D

  damn!
  te paznokcie mogliby ogarnąć, ze zdeformowaną stopą wiele się nie zrobi raczej.

  (1)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  moim zdaniem oni poprostu nie dbaja o to widac tez grzybice na nogach to porazka. To kwestia estetycznosci, czasem trzeba sie z tym urodzic

  (3)

Komentuj

Gwiazdy Basketu