fbpx

Najlepsza piątka graczy NBA według Kevina Duranta

11

Miejmy nadzieję, że powracający do zespołu po chirurgicznej rekonstrukcji łąkotki Russell Westbrook nie będzie żywił urazy do swojego kolegi z drużyny Kevina Duranta. O tym jak ważną postacią w klubie Thunder jest Westbrook mogliśmy naocznie przekonać się w tegorocznych playoffs, gdy OKC nieoczekiwanie stracili swojego rozgrywającego.

Nie pamiętam by Jordan kiedykolwiek wymienił pierwszą piątkę NBA bez wspomnienia nazwiska Scottie Pippena, a Wy? Tymczasem “nielojalny” Durant, poproszony wczoraj przez kibica o wskazanie pięciu najlepszych, najbardziej kompletnych graczy NBA, wskazał na:

Zdziwieni? Nie wymienił Russella! I choć moglibyśmy podpierać się statystykami (wskaźniki PER to 24.15 > 22.85 na korzyść Westbrooka), przypominać o marnej dyspozycji “Brody” w zeszłorocznych finałach przy równoczesnym postępie Russa na rozegraniu, KD wie co mówi. W końcu rywalizuje z wymienionymi graczami i na własnej skórze może odczuć na co ich stać.

Pozostaje tylko gdybać, jak wyglądałyby tegoroczne playoffs gdyby włodarze Thunder pozwolili Jamesowi Hardenowi dograć ostatni rok kontraktu w Oklahomie. W końcu pakę mieli mistrzowską.

Ostatnie Wpisy

11 comments

  1. Array ( )
    Odpowiedz

    W momencie gdy Rose mial ten mega sezon to Durant mial akurat lepszy… Ale Rose dostal nagrode za caloksztalt druzyny 😀 albo zeby wnerwic LeBrona…

    (-3)

Komentuj

Gwiazdy Basketu