fbpx

Najlepszy wsad meczowy od czasów Dunk de la Mort?

27

Wiem, że widziałeś już w życiu wiele ciekawych popisów i ewolucji koszykarskich, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałeś. Wszystkie trzy ujęcia pochodzą z jednej i tej samej akcji. Ufff. A wy zastanawialiście się dlaczego gracze NBA noszą ochraniacze na zęby. Amatorzy MMA zapewne nazwaliby to akcję: flying knee dunk. Autorem zagrania jest niejaki Victor Dukes.

zobacz video z akcją Victora Dukes >>

1 2

27 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  wedlug mnie wyskok podparl kolanem na barku obroncy i dlatego tak wylecial. Bez “pomocy” znokautowanego nie mialby glowy nad obrecza 😐

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @kejdi prawda, ale i tak uważam, że jest to drugi najlepszy wsad in-game ALL-TIME jaki w życiu widziałem. Pierwszy oczywiście jest VC Olympic Dunk

  (1)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @Kejdi coś chyba jest na rzeczy, bo w ostatniej fazie lotu nagle widuje go o kolejne 20 cm.
  Wygląda to nieludzko..monster !

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Przy takich dunkach nie offensów przynajmniej nie powinno być. No na prawdę gdybyście nie napisali ,że wsparł się na obrońcy to nikt by nie wiedział… A Griffin na Perkinsie czy Gasolu przecież też się wspierał tylko ręką ,to chyba normalne ,że taki dunk bez pomocy to kosmos. Mimo wszystko robi wrażenie.

  (0)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  offens, bo? obronca nie mial dwoch stop na parkiecie w nieruchomej pozycji, oczywiscie podpieranie, lapanie za reke to tez offens, ale w tym wypadku na bank nikt by tego nie odgwizdal.

  (1)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Dawno takiego face’a nie widziałem. Ewidentnie kontakt z obrońcą utworzył swoiste oparcie przez co głowa dunkera była ponad obręczą, ale i tak nie lada wyczyn.

  (0)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @sikwitit
  Pajac masz na imię i nie masz czegoś mądrego do powiedzenia to ryj idioto bo śmieszny nie jesteś frajerku…..

  (0)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  @Dodox, skoro widziałeś wiele lepszych dunków i ten dupy nie urywa, to proszę podeślij chociaż z 2-3 linki do tych wsadów.

  jedno słowo odnośnie tego – sic!!!

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu