fbpx

NBA: dotkliwa kara Milesa Bridgesa | problemy Kevina Portera Juniora | hedonista Nikola Jokic

55

WTMW.

Dzień dobry, w zbliżającym się sezonie na parkiety NBA wraca Miles Bridges, który w zeszłe wakacje dopuścił się przemocy względem własnej żony, na oczach małych dzieci. Kobieta zawołała policję, nagłośniła sprawę w mediach, poszła na obdukcję i się zrobiła chryja. Bridges był “w przededniu” podpisania maksymalnego kontraktu z Charlotte Hornets. Aktualnie wygląda to tak, że stracił rok (pozycję, czucie gry, formę) liga ukarała go 30 meczami zawieszenia, a po powrocie (o ile otrzyma stosowne minuty) zawodnik będzie próbował sił na jednorocznym kontrakcie (tzw. qualifying offer) po upłynięciu którego stanie się niezastrzeżonym free-agentem.

Do tego olbrzymie koszty sądowe, sądowy zakaz zbliżania się do żony (wkrótce byłej żony, czyli odebrana znaczna część majątku i alimenty na poziomie książęcym) ORAZ dzieci przez okres dziesięciu lat,  prace społeczne, szkoła dla rodziców, terapia dla agresorów oraz publiczny lincz. Wiecie co, ja niczego nie usprawiedliwiam ani nie imputuję, zwracam jedynie uwagę na dotkliwość kary. Nadal masz wątpliwości kto rządzi w domu? Nie miej wątpliwości. Dla dobra własnego i Twojej rodziny, jeśli możesz cokolwiek zrobić to zastanów się trzy razy z jaką kobietą się wiążesz. Działanie faceta jest godne potępienia, charakterystyczne dla małp z Kongo Bongo, tam musiało dojść do agresywnej szarpaniny, ale żeby publikować w sieci poniższe zdjęcia (to nie są zdjęcia z obdukcji) trzeba być absolutnie zdeterminowanym i pozbawionym skrupułów. Nie jest to także działanie w afekcie, o co można podejrzewać Bridgesa.

Przemoc domowa to najgorszy syf, którego wymiar jest różny. Bridges przy koledze nazwiskiem Kevin Porter Junior (Houston Rockets) to bowiem mały miki. KPJ oraz była zawodniczka WNBA Kysre Gondrezick “przyjaźnią się” od dłuższego czasu. Czytam, że zawodnikowi w złości zdarzało się wjechać samochodem w auto swej kobiety oraz, że ta trafiła do szpitala z rozcięciem na twarzy oraz wybroczynami na twarzy i szyi. Porter został zatrzymany około 6:30 nad ranem, do feralnego zdarzenia doszło na terenie nowojorskiego hotelu. Wcześniejsze incydenty:

 • awantura w szatni Cavaliers, rzucił jedzeniem, przytrzymali go koledzy
 • pozostał agresywny podczas rozmowy naprawczej z Koby Altmanem (GM Cavs)
 • kazano mu zabrać rzeczy z pomieszczeń klubowych
 • w transferze (trade deadline) poleciał do Houston Rockets
 • niewłaściwe obchodzenie się / niezabezpieczona broń w samochodzie
 • awantura z asystentem trenera Johnem Lucasem – opuścił halę w przerwie meczu
 • event w nocnym klubie, nieporozumienie z DJ-em, roztrzaskany o posadzkę laptop
 • przedłużenie kontraktu (82.5 mln za 4 lata obwarowane warunkami, tylko 1. rok gwarantowany)
 • przemoc domowa

Jak sądzę jego dni w przestrzeni publicznej są policzone, z jednej strony mamy do czynienia z kosmicznym talentem ruchowym i muzyką płynącą między uszami (50 punktów 11 asyst 9/15 zza łuku w meczu z Milwaukee przed dwoma laty) z drugiej musimy być uważniejsi, komu budujemy ołtarzyki…

Co będzie dalej, jeśli okaże się, że panna Gondzerick (też ciekawa historia, czwarty numer draftu WNBA 2021 roku, zwolniona niecały rok później) była bita pięściami a jej życie zagrożone (duszona) to pożegnajcie gościa. Zdaniem naocznych świadków, zawodnik nie zaprzestał rękoczynów dopóki kobieta nie wybiegła z pokoju z zakrwawioną twarzą. I niestety nie był to pierwszy “incydent przemocowy” względem Gondzerick. Co by było dalej? Ślub, dzieci, rozwód, dziesięcioletni zakaz zbliżania się? Póki co w sieci odzywa się siostra kobiety pisząc tak:

Jeśli myślisz, że możesz położyć łapy na mojej siostrze i ujdzie ci to bezkarnie, to się mylisz. Twoje dni są policzone, módl się żebyś mógł dalej chodzić, nie mówiąc o kozłowaniu piłki. W przeszłości mogło ci to uchodzić płazem, mama cię nie ustawiła, ale my tutaj ogarniamy takie małe, malujące paznokcie dzi%ki jak ty. Nie pokazuj się więcej w tym domu. Zrobimy ci to, mała ku%wo.

Sami widzicie, NBA wizerunkowo nie może sobie pozwolić na krzewienie tego typu patologii. Houston Rockets poradzą sobie bez Portera, mało tego, produkt boiskowy mogą dać jeszcze lepszy!

Other bball news

-> Kyle Kuzma z odzewem do federacji USA basketball: “lepiej wezwijcie parę gwiazd NBA, które wiedzą jak grać epizody. Każdy potrafi ładnie się obchodzić piłką, ale czy będzie cool jeśli każą mu bronić albo iść grzecznie do rogu przez kilka kolejnych posiadań”. Być może KK sugeruje własną kandydaturę – jak sądzicie? Haha. Odpowiada Devin Booker “zrobię to, jestem gotów”.

-> Cokolwiek planują Team USA, lepiej niech przygotują się na wielką Serbię. Ci goście wrócili do ojczyzny ze srebrnym medalem i zostali przywitani jak bohaterowie narodowi. Wśród tłumu wyróżniał się zwłaszcza jeden człowiek, być może poznajecie. Jeśli odpowiednio wkomponują Jokera, strach się bać. Każda z czołowych reprezentacji umie już grać przeciwko switching defense, wszyscy są przygotowani na Amerykanów, którzy niezależnie od nazwisk (czytam o kandydaturach Adebayo, Bane’a z Memphis) na przestrzeni miesiąca zespołu nie zbudują…

Pozdrawiam, dobrego dnia. BG Podziękowania dla Patronów: Maciek 89K, Krzysiek Wa.

55 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Do wszystkich co odrazu wieszają psy na facetach. Ja nikogo nie usprawiedliwiam bo brzydzę się przemoca fizyczna wobec kobiet ale niejednokrotnie miałem okazję zobaczyć i nawet sam poczuć przemoc ze strony kobiet i taka bezczelność jednocześnie, że różne myśli przechodziły mi przez głowę. Nie mówię, że u arabów jest lepiej ale ich system produkuje więcej poukładanych, żyjących w zgodzie ze sobą mężczyzn. Ciekawe dlaczego..

  (21)
  • Array ( )
   Yebat arabów atomówkami 13 września, 2023 at 12:32

   Moze i żyją w zgodzie ze sobą (moim zdaniem nie) ale bardzo lubują się w agresji wobec innych (nie arabów) mężczyzn. Kiedyś arabowie rozwijali świat, dzisiaj to powinno się ich nie wpuszczać do Europy i każdego innego nie arabskiego kraju ponieważ przynoszą tylko złe rzeczy.
   Ps jasne że są wyjątki. Uwaga powtarzam WYJĄTKI

   (18)
  • Array ( )

   Proponuję więcej wartości chrześcijańskich w społeczeństwie promować a nie feministycznych.

   (3)
  • Array ( )

   Przemoc psychiczna kobiety bywa równie wyniszczającą, a dużo trudniej o tym mówić i to udowodnić…

   (25)
  • Array ( )

   @sir charles masz na myśli palenie na stosie, kamienowanie, wyprawy krzyżowe czy coś jeszcze?

   (2)
  • Array ( )

   Sir charles nie ma o czym dyskutować. Zakłamanie, obłuda, pedofilia etc etc. Złote a skromne. Chrześcijańskie wartości. Zamilcz chłopcze lepiej i się nie ośmieszaj.

   (2)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  To prawda!!! Czyste okropieństwo, że pobita kobieta śmiała się udostępnić zdjęcia jak pobił ją mąż. Bezduszne zachowanie, nie rozumiem jakim cudem takie potwory chodzą na świecie wśród nas… gdyby tylko Miles Bridges wiedział z kim się wiąże sprawy by nie było….

  (43)
  • Array ( )

   Ja tym razem również przeciwko adminowi. Wrzucenie zdjęć miało pogrążyć Bridgesa? Zdecydowanie tak, ale czemu mamy się dziwić tej kobiecie, przecież nie rozegra tej sprawy bez emocji, będzie mu chciała zniszczyć życie i nie podjąłbym się insynuacji, że może doprowadziła gościa do utraty kontroli nad sobą, żeby ten ją zlał a ona się ustawi do końca życia. Jeśli taki byłby plan to chyba dałoby się go zrealizować bez udziału dzieciaków i narażania ich na traumy? A może za bardzo wierzę w cywilizowane zachowania w USA…

   (40)
  • Array ( [0] => administrator )

   Niedojrzałe głupie szkodliwe komentarze. Perspektywa dzieci na przykład. Po co publikować w sieci zdjęcia jak idziesz na obdukcje. Wina nigdy nie jest jednoznaczna w tego rodzaju przypadkach, zasadzenie 10 lat zakazu zbliżania do własnych dzieci to albo zgnilizna USA albo dramatyczne dowody w sprawie.

   (-43)
  • Array ( )

   Dlatego napisałem o dzieciach, ich najbardziej szkoda. I co w moim komentarzu było takiego głupiego i szkodliwego? Pisanie o tym, że pobicie małżonki to nigdy nie jest jednoznaczna wina – to może być szkodliwe. Jakiekolwiek naruszenie nietykalności cielesnej przez drugą osobę nie ma żadnego wytłumaczenia – jeśli kogoś pobiłeś, nawet jeśli zostałeś sprowokowany, to to zrobiłeś i kropka. Tutaj dochodzi fakt, że to jego kobieta i na oczach dzieci. Nie wymagałbym też od poszkodowanej rozsądnego postępowania, bo mówimy o Stanach Zjednoczonych. Ostatnie słowo jeszcze do admina: gość przede mną postawił odmienną tezę od twojej i tylko dlatego jest dzieciakiem? Nie możemy debatować w komentarzach bo jesteś guru? Śledzę GWBA od 2013 roku i było tutaj dużo nieuzasadnionych zaczepek w twoją stronę, ale teraz bez przesady, szanujmy się i rozmawiajmy. Pozdrawiam!

   (55)
  • Array ( [0] => administrator )

   Wiesz co wyziera z twojego komentarza? Ze przeciez to normalne ze żona będzie chciała mężowi zniszczyc zycie (i użyje do tego każdego z możliwych oręża) który ograniczonego nasterydowanego typa w środku offseason czekającego na wielki kontrakt pchną w stronę czynów agresywnych. Przemoc to jest często bezsilnośc w takim wypadku i to jest smutne i przykre. Skala jednoznaczności, zwłaszcza w przypadkach gdy chodzi o milionowe odszkodowania alimenty sprawy rozwodowe jest przerażająca. Kobiety nader często sa absolutnie bezkarne. Oczywiście każdy przypadek jest inny i dlatego należy ufać w mądrość sądu. Niestety te coraz bardzie sa przegniłe poprawnością polityczna, naciskami itd. 10 lat zakazu zbliżania się do dzieci, czy zdajesz sobie sprawę co to jest za kara?

   (-40)
  • Array ( )

   Napisałem, że to jasne, że w takim przypadku kobieta nie będzie podchodzić bez emocji. Ja czy ty obserwując to z zewnątrz widzimy rozwiązania, bo analizujemy to na chłodno. A czy branie sterydów/stresujący okres w życiu to jakiś parasol ochronny i kobieta powinna uważać, bo jej mężczyzna w takim czasie mógłby jej coś zrobić? Jak dla mnie offseason, sezon regularny, środek playoffów i stężenie przeróżnych środków w organizmie nie zdejmuje winy w żadnym procencie w przypadku użycia przemocy.

   (38)
  • Array ( [0] => administrator )

   Oczywiście, zgadzamy się. Nie dla przemocy jednak pamietajmy ze przemoc ma różne oblicza.

   (-18)
  • Array ( )

   Gdyby facet pobił faceta, kara byłaby przynajmniej połowę mniejsza. Gdyby kobieta tak pobiła męża, niski czyn społeczny. A lewica krzyczy o ustawie gdzie mężczyzna musi udowodnić niewinność w sprawie przemocy, a nie jak w normalnym świecie, oskarżonemu napastnikowi trzeba winę udowodnić.

   (7)
  • Array ( )
   Emouszynal Lesbjen 13 września, 2023 at 18:35

   Wyroki wydaje sąd, a nie jakieś randomy z sekcji komentarzy w serwisie internetowym.

   BTW gdybym musiał walczyć w sądzie z kimś, kto ma kilka milionów dolarów, to oprócz tego, że zdjęcia wrzuciłbym do sieci, to jeszcze wysłałbym je do redakcji kilku gazet.

   (18)
  • Array ( )

   Sir Charles, powtarzasz nieprawdziwe manipulacje odnośnie do domniemania niewinności. Możesz oczywiście spróbować wkleić link do projektu wspomnianej ustawy i udowodnić, że to ja się mylę, ale jeśli faktycznie poczytasz u źródeł, sam się przekonasz, że nikt nigdzie nie podważał domniemania niewinności, jako jednego z fundamentow prawa. Pozdrawiam

   (8)
  • Array ( )

   Drogi Adminie, nie znamy okoliczności sprawy, więc nie powinniśmy oceniać żadnej ze stron, szczególnie, że u każdego z nas uruchamiają się emocje i osobiste wspomnienia (np jakaś sprawa znajomego itp). Tu trzeba rozgraniczyć dwie sprawy – przemoc nie ma płci, a ofiara przemocy nie jest jej winna w żadnym stopniu. Kobiety też stosują przemoc wobec mezczyzn, tak fizyczną, jak i psychiczną, obecnie nareszcie mówi się o tym głośno i zachęca się do zgłaszania takich przypadków.
   Druga sprawa to kara. Celem kary jest nie tylko “ukaranie” sprawcy za dane przewinienie, ale ma również na celu odstraszenie ewentualnych naśladowców. Czy to surowa kara? Trudno powiedzieć, nie zbamy dokładnych danych, wiemy o tym jednym incydencie, ale dane pokazują, że przemoc w rodzinie ma charakter rozwojowy – rzadko zaczyna się od pobicia, zazwyczaj najpierw jest przemoc psychiczna (krytykowanie, wyzwiska, obrażanie, krzyczenie, wszczynanie awantur itp). Prawdopodobnie więc do aktów przemocy dochodziło więc przez jakiś okres czasu z różnym nasileniem. Skoro jednak dostał również zakaz widywania się z dziećmi – można domniemać, że koleś znęcał się również nad nimi. W prawie polskim niestety nie oddziela się sprawcy przemocy od dzieci, gdy te są świadkami, a wiemy jak dużą traumę pozostawia to w psychice dzieci.

   (6)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Znam dobrze ludzi ciężko patologicznych,takich którzy muszą innym wyrządzać krzywdę i znęcać się bo dla nich to pokarm.potrzeboja tego tak jak normalni ludzie tlenu do życia.Iniestety jak barbarzyńsko by to nie zabrzmiało,czasem jedyny sposób na takiego,to uczynić go kaleką,dosłownie wyrwać mu te “kły i pazury”,żeby nie miał fizycznej możliwości więcej krzywdzić .przymykanie oczu może doprowadzić do tragedii.znam z własnego podwórka niestety

  (12)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  @Wmcj mądre słowa, przy całym szacunku do praw kobiet, mężczyźni powinni dbać też o szacunek wobec siebie. Tego ostatniego jest w naszej zachodniej kulturze coraz mniej i to wpływa negatywnie na wzajemne relacje.

  (8)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Co Wy tu Panowie sugerujecie? Panie Admin, wydaje mi się że jakiekolwiek usprawiedliwianie/ empatyzowanie/ współczucie/ – zwał jak zwał – ze sprawcą przemocy jest z lekka dziwne. Można dyskutować o wielkości kary względem czynu, ale to rozmowa o systemie prawnym i jego ewentualnych niedoskonałościach.
  Przemoc to przemoc. Tym różnimy się od zwierząt że mamy narzędzia do radzenia sobie z własnymi impulsami, a jeśli ktoś tego nie potrafi to za to płaci.
  I akurat te przykłady z koszykarzami są świetnym przekazem dla mas/ próbą uświadomienia/edukacji że jest to złe i trzeba o tym mówić wprost bo nie tylko w USA ale i na naszym poletku to co wypływa to jedynie wierzchołek góry lodowej.

  (68)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  Aby w komentarzach nie było dziś aż tak negatywnie napiszę tylko, że rozwalają mnie imprezy Jokicia xD
  Co prawda powożenia dwukółką wokół stodoły wśród wiwatów narąbanych krewnych (to chyba było rok temu) nic nie przebije, ale nawet standardowe jokerowe imprezy spod znaku „wieś tańczy i śpiewa” to miła odmiana od obwieszonych złotem gwiazd pływających wśród młodych pań w basenach pełnych szampana gdzieś na Lazurowym Wybrzeżu

  (42)
  • Array ( )

   Jokić swój chłop, widać że ani sława ani kasa go nie rusza. Bardzo pozytywna postać w tym zwariowanym świecie.

   (23)
  • Array ( [0] => administrator )

   Bardzo fajny kontrast wyszedł w artykule, tak to był celowy zabieg

   (-2)
  • Array ( )

   Dla mnie to jest człowiek z innej planety. Nie wiem u jakiego innego zawodowego sportowca można zobaczyć tak kosmiczną zdolność do oddzielenia pracy od urlopu. W sumie on nawet w czasie play-off wyglądał na wyluzowanego a jednocześnie grał jak wirtuoz. Mam wrażenie, że gdyby w tej chwili LeBron rzucił mu wyzwanie jeden na jeden, Joker wstałby, zlał mu dupę i spokojnie usiadł do niedokończonego piwa.

   (20)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Bartek, przeraził mnie ten drugi akapit. Jesteś znakomitym analitykiem koszykówki. O przemocy domowej, jej dramatycznych skutkach dla ofiar i dzieci nie wiesz najwyraźniej nic. Tu nie ma żadnego “ale”. Fragment o braku skrupułów OFIARY jest po prostu obrzydliwy. Kompletnie zbędna notka

  (74)
  • Array ( [0] => administrator )

   Dobrze ze Ty wiesz wszystko i o wszystkich. Ferujesz wyroki i masz jednoznaczne zdanie. Takich ludzi się boję. Omnipotencja ludzi podlana ignorancja, polityczna poprawność, przykłady idące z góry. Babie zależy na dobru dzieci, idzie do sądu. Nie publikuje fotek w sieci, to ma jasno wymierzony cel, wykraczający poza ochronę rodziny. Nie wiemy jak było, dotkliwość kary bridgesa sugeruje ze było strasznie albo USA przegnilo doszczętnie.

   (-58)
  • Array ( )

   Nie czuje się omnipotentny. Uważam, że poprawność polityczna przybrała karykaturalną formę. Jednocześnie staram się wypowiadać w tematach na których się znam lub których bezpośrednio doświadczyłem (jak, niestety, w przypadku domowej przemocy). Proponuję podobne podejście. W omawianym przypadku opinie opieram wyłącznie o potwierdzone przez wymiar sprawiedliwości fakty, bo do innych nie mam dostępu. Domysły i teorie to strata czasu. Życzę adminie trochę mniej irytacji i miłego dnia

   (35)
  • Array ( [0] => administrator )

   Bardzo mi przykro, ze doświadczyłeś przemocy domowej, ale tym bardziej moze brakować w temacie neutralności. Ja także mam swoje doświadczenia i nie podoba mi się gdy piszesz ze „najwyraźniej w temacie przemocy domowej nie wiesz nic”. Ja co do zasady nie kupuje jednoznaczności ani świata na zasadzie białe czarne. Każdy przypadek jest inny i powinien być rozpatrywany osobno. Dziesięcioletni zakaz zbliżania się do dzieci nie mieści mi się w głowie.

   (-22)
  • Array ( )

   @admin Czyli co? Po jednej stronie mamy pobitą, zależną od męża kobietę, a po drugiej młodego gwiazdora, milionera, ze wsparciem organizacji, której nie na rękę są takie skandale i zapewne będzie starała się to tuszować i którego stać na najlepszą ochronę prawną. I co ma zrobić ta pobita kobieta? Pozwolić mu spaść na cztery łapy? Podpisać maxa i dalej gwiazdorzyć? Przecież nawet nie trafił za to do pierdla. Został tylko zawieszony.
   To co by było, gdyby nie nagłośniła tej sprawy? Zostałby bezkarny.
   A te Twoje symetryzowanie – o winie każdej ze stron. Jak dostaniesz w lizak od jakiegoś nakoksowanego troglodyty, bo się źle na niego spojrzałeś, to rozumiem, że też machniesz na to ręką – bo przecież to twoja wina, a on był akurat na teściu. A do tego, ta pierdolona polityczna poprawność zabrania mu, wyrażać swoje emocja, lejąc kogo popadnie.

   (29)
  • Array ( [0] => administrator )

   Gdzieś tam zgubiłeś ciąg logiczny, wszedłeś w kompetencje sądu a na koniec opowiedziałeś bajkę. Tobie się wydaje ze w sadach zasiadają debile zwracający uwagę na fotki w internecie. Obdukcja, zeznania ofiary, oskarżonego, świadków, wola obu stron ubrane w przepisy. Koniec dyskusji uprzejmie proszę.

   (-30)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  O czym tu gadać. Wiadomym jest, że jak baba poczuje koniec to zniszczy ci życie, a jak chodzi o $ to to ma sens podwójny. Wiadomo że przemoc to dramat i wiadomo, że to sie zawsze bierze skądś. Chyba o to chodzi Bartkowi.

  (3)
 9. Array ( )
  Odpowiedz

  Ej, ale w wyroku nie ma nic o zakazie zbliżania się do dzieci. Za ESPN:

  “(…) and obey the terms of a 10-year protective order, staying 100 yards away from and having no contact with the woman. Bridges and the woman maintain custody over their two children, and any visitation or exchange of children must be done peacefully and through a neutral third party..”

  (17)
  • Array ( [0] => administrator )

   Dzięki za ten komentarz, to był największy trigger jeśli chodzi o moje oburzenie dotyczące tej sprawy. Nie mam pojęcia gdzie przeczytałem o 10-letnim zakazie zbliżania się do żony ORAZ do dzieci, ale ulżyło mi jak to teraz sprawdzam. Kobieta jest ustawiona do końca życia, jej koszmar się skończył, pozostaje mieć nadzieję, że nie będą psuć dzieciakom w głowach, a sprawa nie będzie miała dalszego biegu i kolejnych zwrotów akcji. Jestem także ciekaw jak Bridges na powrót odnajdzie się w NBA i jak go przyjmą kibice, także w Polsce.

   (-29)
  • Array ( )

   A tak nas przestrzegal bystry Bartek, ze trzeba zawsze sprawdzic fakty i nie ferowac od razu wyrokow, no i sam „gdzies, cos” przeczytal co nie bylo prawda i rozpetal gownoburze. Slabe.. przydaloby sie cos wiecej niz nie wiem gdzie to przeczytalem i ulzylo mi.. prosze brac odpowiedzialnosc za slowa, pokazac ze masz jaja i potrafisz sie przyznac do bledu. Lubie i szanuje GWBA i chcialbym zeby tak zostalo.

   (25)
  • Array ( [0] => administrator )

   za ktore slowa mam wziac odpowiedzialnosc, jakbys byl laskaw przytoczyc
   uwazam ze dyskusja dzisiejsza jest bardzo wartosciowa

   (-28)
  • Array ( )

   A powinni mu dać zakaz zbliżania się na zawsze do dzieci. Ktoś kto tak pod kopula nie powinien zbliżać się do dzieci i brać udział w ich wychowaniu.

   (7)
  • Array ( [0] => administrator )

   Dobra, kończymy temat bo poziom właśnie sięgnął dna. Mimo wszystko dzięki za dyskusję.

   (-28)
  • Array ( )

   No twój poziom Adminie to dno i 4m mułu. No ale tobie można wszystko. Nawet jechać ludziom którzy czytają codziennie ten portal. DNO

   (14)
 10. Array ( )
  Odpowiedz

  I bardzo dobrze ze wrzuciła zdjęcia. Przynajmniej widać jaki to patol jest. Tak wiadomo uważaj z kim się wiążesz, ale to nie jest adekwatne do tej sytuacji

  (26)
 11. Array ( )
  STOP USPRAWIEDLIWIANIA PRZEMOCY DOMOWEJ 13 września, 2023 at 18:21
  Odpowiedz

  Autorze artykułu ja też się będę nad Tobą znęcał i napiszę, że to niepojęte, że opublikowałeś swoje zdjęcia z obrażeniami. Przeciez powinieneś znieść to z godnością i zawiadomić sąd a nie jak jakaś “baba”, “złośliwie” się z tym odnosić. Niebywałe co ty masz człowieku w głowie. W tej sytuacji jest jeden oprawca i jedna ofiara, sytuacja bardzo klarowna, żadnych szarości.

  (24)
  • Array ( [0] => administrator )

   Uprzejmie proszę panie zero jedynka zebys wskazał w którym miejscu tekstu przemoc domowa jest przeze mnie usprawiedliwiana, gdzie pada słowo baba albo złośliwie. A jeśli nie potrafisz wskazać to proszę zamknąć buzię

   (-27)
  • Array ( [0] => administrator )

   Blc pracuje tam, gdzie zawsze. Jest zdrowy, niedawno był na wakacjach z tego, co mi wiadomo.

   (1)
 12. Array ( )
  Odpowiedz

  Bartek trochę niezrozumiany..
  Wypowiedział się w jednej kwestii, a wszyscy uczepili się drugiej. Co do usprawiedliwiania agresji, ciężki temat i ogólnie nie wolno, pytanie czy była jednostronna, czy może powinno się potępić oboje z nich

  (-6)
 13. Array ( )
  Odpowiedz

  Moja mama chodziła z podbitymi oczami dopóki nie podrosłem i połamałem wszystkie kończyny oprawcy.wszystkie!wtedy się skończyło.bartek,nie wiesz o czym piszesz

  (13)
  • Array ( )

   Przykro mi, że takie coś spotkało Ciebie i Twoja mame, ale admin pisze o czymś innym. Nie ma tu mowy o nieprzerwanym biciu przez lata. Odłóż emocje na bok i przeczytaj wpis admina jeszcze raz

   (0)
 14. Array ( )
  Odpowiedz

  A ja potrafię przyjąć zdanie b.mina. Nie znamy przebiegu wydarzeń. Nie tak dawno proces johnego deepa otworzył światu oczy, na początku wieszano na nim psy by potem uznać go za pokrzywdzonego całością. Dlatego z dużą rezerwą należy przyjąć opublikowane fotki. Nie mówię że KPJ to nie brutal. Po prostu nagonka na młodego milionera i robienie wokół siebie zamieszania, korzystnie odbija się na portfelu zainteresowanej. Całość mojego komentarza można streścić słowami: poczekajmy aż orzecze sąd.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu