fbpx

NBA: na przypale albo wcale #165

18

#ICE Cube Basketball

Rusza nowa liga letnia, współtworzona przez Ice Cube. To gierka 3×3 na jeden basket dla weteranów z NBA. Przedsięwzięcie nazywa się Big3. Jak donosi Adrian Wojnarowski, rozgrywki będą mieć charakter profesjonalny. Już w czerwcu dostaniemy okazję zobaczyć m.in Gary Paytona, Jasona Williamsa, Kenyona Martina, Stephena Jacksona, Jermaine O’Neala, Rasharda Lewisa i innych.

Wymyśliłem ten koncept jako fan, który miał dość patrzenia na odchodzących idoli. Wielu z nich wciąż może grać, tylko nie back-to-back czy 4 mecze w pięć dni. Zacząłem zastanawiać się czemu basket 3×3 nie jest rozgrywany na zawodowym poziomie. To najbardziej naturalna forma kosza. Potem przeszedłem do działania, powiedziałem “Yo, zróbmy to!” Nie tylko otrzymamy szansę zobaczenia tych gości znów w akcji, ale też damy tym gościom, którzy nie chcą jechać za ocean czy tzymać mikrofonu w TV, scenę, na której wciąż mogą się pokazać (Ice Cube).

Ja jestem za, a Wy?

#Sportowiec roku

Łotewski sportowiec roku, you-know-who, the one and only Kristaps Porzingis i piosenka z życzeniami dla niego:

#Long long time ag

Sto pięćdziesiąt odcinków temu cieszyliśmy się z tego, że spełniło się marzenie pewnego chłopaka. Jon Mullin, trener licealnej drużyny Bensalem High School, postanowił wynagrodzić zaangażowanie w sprawy drużyny jednemu z uczniów, dotkniętemu zespołem Downa Kevinowi Grow. Chłopak został powołany do meczu ostatniego rocznika i nie zawiódł. Zdobył 14 punktów, w tym 4 trójki!

Podziwialiśmy także Blake Griffina i jego znajomość rapowych szlagierów: Blake Griffin popisał się ostatnio znajomością rapowych szlagierów. Keep it real!
https://www.youtube.com/embed/tRBXphOi9Ys

I to by było na tyle, THAT’S ALL, FOLKS

[BLC]

 

1 2

Ostatnie Wpisy

18 comments

  • Array ( )

   JAKIE ŚMIESZNE! TY TO MASZ ALE POCZUCIE HUMORU! #zazdrosnymax #zazdro #humor #dowcip #cietyjezyk

   (-17)
 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Wie ktoś, czy Varejao odebrał pierścień przed meczem i czemu w ogóle nie ma tutaj możliwości podyskutowania o meczach online? Dobre by to było, nie?

  (7)
  • Array ( )

   To ciekawe. Ja jestem za GSW i mam wątpliwości czy Jefferson faulował, ale skoro sam Durant nawet nie protestował to uznałem, że faulu nie było. Ale muszę przyznać meczyk piękny pomimo przegranej Warrions!

   (22)
  • Array ( )

   Mi też się wydaje, że KD by się burzył, gdyby coś miało być. Ile razy w meczu ktoś kogoś nadepnie i nic nie ma, a tutaj bo to “ważny” mecz i końcówka, to miałoby coś być? Stracił równowagę i tyle, wielkie rzeczy, widzą się jeszcze chyba dwa razy w RS i potem w PO przynajmniej 4 razy, będzie miał jeszcze okazje, żeby się nie wywrócić 🙂

   (9)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Jako fan Miami, chce aby zagrał tam Gordon Hayward albo Paul Millsap. Solidni grajkowie, ale ciężko będzie ich w te offseason wyciągnąć, ale kto wie 😉

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu