fbpx

NBA w krzywym zwierciadle: triple-double Stephensona, zła karma D-Rose’a

8

Przedstawiamy najzabawniejsze grafiki, jakie udało nam się wygrzebać z otchłani Internetu ostatnimi czasy. Przy okazji tylko powiem, że pracujemy nad mobilną wersją strony, bądźcie pozdrowieni.

Dennis Rodman & Karl Malone

Tańcowały dwa Michały. Podobno nie wstali do dziś…

Lance Stephenson

Faul techniczny. Powód? Za duże dłonie…

Wywodzący się z nowojorskich parków Lance zanotował wczoraj triple-double, Pacers mają bilans 8-0 i jak tak dalej pójdzie Danny Granger stanie się etatowym rezerwistą. Drogim i zbędnym. Jeszcze jedno, wcale nie zgadzam się z opinią niektórych jakoby Indiana miała złapać formę zbyt wcześnie, że “zmęczą się i spompują zanim nadejdą playoffs”. Ci goście wcale nie zaliczają niesamowitej skuteczności, ani nie robią cudów. Mielą rywali obroną, poukładaniem i warunkami fizycznymi. Powtarzalność ich sukcesu jest godna podziwu. Dobry team!

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

8 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  To co zrobił Stephenson to w końcu faul czy nie? bo ja kiedyś coś takiego zrobiłem na meczu (oczywiście, uzywając dwóch dłoni) i dostałem gwizdkiem po uszach 😀

  (2)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Trzymym kciuk za wersję mobilną! Codziennie trzymacie mnie przy życiu w porannej skmce chroniąc od nudy i snu 😉 Transfer nie jest problemem, ale od tych popupów i otwierajacej się na każdej stronie info o cookies (czy tylko ja tak mam?) można zwariować… Pozdro, robicie dobrą robotę.

  (11)

Komentuj

Gwiazdy Basketu