fbpx

Nie chcesz zadzierać z Marcusem Camby

12

Nie chcesz zadzierać z Marcusem Camby. Kevin Seraphin może ważyć ze 120 kilogramów, a jednak bez problemu został posłany na ziemię. 38-letni Camby walczy pod koszem od kiedy pamiętam. Mimo, że Seraphin pchał go przedramieniem w okolicach twarzy – nie zamierzał się wycofywać. Resztę sami sprawdźcie. Zwróćcie też uwagę jak nerwowo sędziowie zaczynają dąć w gwizdek. Tak brzmi w NBA tryb: awantura. Gdyby jedenastu chłopa nie rzuciło się do rozdzielenia tej dwójki – mogło skończyć się zdecydowanie gorzej. Swoją drogą, kiedy oglądam powtórki meczów Blazers – myślę, że część graczy Portland chciałaby, żeby ten sezon już się skończył. Co myślicie?

https://www.youtube.com/watch?v=xyPSHIUehiE

Ostatnie Wpisy

12 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Dobrze Marcus!
  Jeden z moich ulubionych big manów przełomu wieków
  Kto pamięta “Marcus Square Garden” z 1999 NBA Finals? 😉

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Marcus może nie jest jakimś wybitnym graczem, ale i tak bardzo dobrym walczakiem na deskach i obrońcą. W sezonie 06/07 w wieku 33 lat został nawet defensive player of the year ze średnią bloków 3.3!

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Camby , Rodman , Wallace , Artest , Bowen , Oakley , Mutombo to moje guru ……dwa razy z rzędu miałem największą ilość przewinień technicznych w sezonie jak grałem w juniorach

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu