fbpx

Nike Air Force 180, czyli olimpijskie kicksy Sir Charlesa

19

W tym roku mija 20 lat od czasu kiedy na Olimpiadzie w Barcelonie wystąpił legendarny Dream Team. Z tej okazji Nike wrzuca na rynek prawdziwy old-school, czyli Nike Air Force 180 noszone m.in. przez Sir Charlesa Barkleya (najlepszego strzelca drużyny USA zarówno w 1992 jak i 1996 roku). Ostatnim razem AF180 można było kupić chyba w 2009, ale z tego co pamiętam do Polski nie dotarły. Tym razem powinno być inaczej. Premiera sklepowa spodziewana jest na 2 lipca.

Jeżeli pytacie o boiskowy performance tychże kicksów, powiemy tak: na pewno są cięższe niż nowoczesne modele, trakcja również pozostawia do życzenia, ale przynajmniej jest miękko, przytulnie i masz pewność, że nie rozorają Ci stopy na pół jak to czasem bywa z dzisiejszymi, super-dopasowanymi modelami. Z resztą, kto zamierza w nich grać? Jak Wam się podobają?

19 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Super !!! Osobiście jestem fanem butów z lat 90 te nowe to jakiś kosmos … A pamiętacie Ewingi też były extra dziś tylko poprzez ebay są to kupienia albo buty Mutombo także rewelacyjne:)

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @Kowax – marka Ewing wraca na rynek w te wakacje – w PL też będą, choć chyba nie od razu z amerykańską premierą.

  (0)
 3. Array ( )
  dunkovereveryone 19 maja, 2012 at 12:38
  Odpowiedz

  god damn`it sa swietne , oldschool`owe kicksy to jest to ! c. wiesz może o jeszcze jakis fajnych edycjach wracajacych na rynek ?

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  A jak wygląda sprawa z tak odsłoniętą jednostką Air – czy nie przebije się przy pierwszym kontakcie z ulicą ?

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu