fbpx

Nike Lebron XI Terracotta Warrior – WOW!

22

No i co powiecie? Terakotowy Wojownik wchodzi do gry i trzeba przyznać zaczyna od mocnego pier#%$ięcia. Jestem pobudzony, ślina spływa mi kącikiem ust.

Dziś rano światło dzienne ujrzała nowa kolorystyka LeBronów XI. W związku z oczywistym nawiązaniem do historii Chin (zgodnie z wierzeniami Terakotowa Armia miała strzec w życiu pozagrobowym zmarłego w 210 roku p.n.e. cesarza Qin Shi Huang) kicksy będą dostępne w Chinach od 1 października, wszędzie indziej na świecie dopiero 27 listopada.

Dla przypomnienia: cho%ewę “jedenastek” pokrywa Armorposite, czyli nowsza wersja dobrze znanego Foamposite’u, a w podeszwie oprócz pełnego systemu Zoom odnajdziemy piankę Lunarlonową. Moim skromnym zdaniem “TW” są dużo ciekawsze niż dotychczas pokazane wersje kolorystyczne.

PS Ma ktoś pożyczyć 200 baksów? 😉

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

22 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  trochę przekombinowane… ale z drugiej strony “designerskie” i rzeczywiście ładne.
  Co do atrybutów to pewnie pierwsza klasa.

  (3)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Bieżnik ciekawy, osobiście lubię białe buty, albo w najgorszym wypadku z białymi wstawkami, te kolorystycznie nie przypadły mi do gustu, ale co kto lubi 😉 Czekam na recenzje w listopadzie, taka recenzja na mikołajki 😀

  (3)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Wyglądają całkiem dobrze, nie tak betonowo jak poprzednie wersje, ale 200$ za buty !? come on
  Jest tyle innych tańszych modeli tak samo dobrze wyglądających i z tą samą amortyzacją itp.

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Nike mówi, ze to są najlżejsze buty ze wszystkich sygnowanych nazwiskiem gracza NBA. Czyli nawet od Rose’ów, które podobno są najlżejsze. Podobno, bo nie grałem w nich.

  (1)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Dodam jeszcze, że obok tej kolorystyki, edycja Heat robi wrażenie, no i warto dodać Volt, ale to już pojechana kolorystyka, jednak na boisko czemu by nie.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu