fbpx

Noah chce Melo w Bulls

17

Powiedzieć, że zespołowi z Chicago brakowało ofensywnej iskry w rywalizacji z Wizards, to jak nie powiedzieć nic. Chicago w pięciu meczach ani razu nie przekroczyło magicznej granicy 100 punktów, a Taj Gibson był jedynym zawodnikiem Byków, który mógł pochwalić się średnią punktową większą niż 15 na mecz (dla porównania Wizards mieli 4 takich grajków).

Co by nie mówić o defensywnej szkole coacha Thibodeau, jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w NBA, to nic nie zmieni faktu, że boisko koszykarskie ma dwa kosze po to, żeby jednego bronić, a drugi atakować. I jeśli równowaga między dwoma końcami boiska zostanie zachwiana, to można planować wakacje.

Nie zamierzam pastwić się nad przegraną Bulls, bo mimo trudnej sytuacji kadrowej wielokrotnie pokazywali rogi w tym sezonie. Co więcej, stare powiedzenie mówi, że czasem trzeba zrobić krok (lub nawet dwa) w tył, ale tylko po to, by wziąć większy rozbieg. I moim zdaniem właśnie do takiej szarży szykują się zawodnicy z Wietrznego Miasta.

Joakim Noah, który wyrósł na prawdziwego lidera zespołu pod nieobecność Derricka Rose, ma gotowe rozwiązanie na palącą potrzebę wzmocnienia ofensywy Byków. Jedyny problem polega na tym, że owo rozwiązanie ostatnio biegało po parkiecie w trykocie New York Knicks.

Jak donosi Chicago Sun-Times:

Jak informuje kilka źródeł, w tym jeden z zawodników Bulls, Noah namawiał Melo do przejścia do Chicago już podczas Weekendu Gwiazd w Nowym Orleanie, jednakże po tym wydarzeniu ich kontakt wcale się nie urwał. Kontaktowali się w sprawie ewentualnego połączenia sił przez całą drugą część sezonu, co więcej, ostatnia rozmowa miała mieć miejsce po meczu, w którym John Wall i spółka odesłali Chicago na zasłużone wakacje.

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

17 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  MELO, DAWAJ DO MIAMI. CO PRAWDA GRAMY NA TEJ SAMEJ POZYCJI, ALE JAKOS NAS PRINGLES POUSTAWIA ^_^

  RAZEM ZDOBEDZIEMY MISTRZOSTWO!!!!1!!!!111

  KING JAMES

  (60)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Żebyśmy nie mieli powtórki z LAL 2012 😀 Ale jakby wszystko doszło do porozumienia, to raczej Tom Thibodeau nie będzie miał problemu z ustawieniem graczy.

  (12)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  KURDE JAKIS LAMUS SIE PODE MNIE PODSZYWA

  TO JA JESTEM PRAWDZIWY KING JAMES

  SWIAT WCALE NIE JEST GOTOWY NA DWOCH KRULUW

  (-3)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Mam nadzieję , że Anthony trafi do Chicago. Z Nim w składzie Bulls mają ogromną szanse na mistrzostwo w przyszłym sezonie.

  (7)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Panowie, naprawdę się cieszę z kolejnych artykułó, ale czy wobec tak niesamowitych play-offów nie lepiej skupić się na nich, a podobne rozważania zachować na sezon ogórkowy, kiedy może brakować tematów? Pozdro! 🙂

  (11)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Noah zdecydowanie przeceniany – nie stanowi praktycznie żadnego zagrożenia w ataku, w hierarchii centrów jest za Big Alem, Cousinsem, Gortatem, Howardem.

  (13)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Noah przeceniany ? Chyba żartujecie ! Wiadomo że nie atakuje na poziomie np Big Ala, tego ile energii przekazuje w trakcie każdego meczu swoim kolegom, to jak dyryguje tym zespołem w trudnych momentach zdecydowanie należy docenić. To czy jest dobry to nie tylko wyśrubowane statysyki, ale też to jak wpływa na grę zespołu, chemię w drużynie. A w tym Noah jest napewno top 3 w lidze 🙂

  (9)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  Noah chce Melo. To Noah piłki nie dotknie bo Anthony będzie ją non stop trzymał i forsował akcje. Wtedy Noah zacznie się wkurzać i krytykować głośno Melo i mamy konflikt gotowy.

  (-1)
 9. Array ( )
  Odpowiedz

  @king james – zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś zabawny?

  @Mayers – Gdyby Noah nie znał dobrze Melo poza parkietem to daje sobie rękę uciąć, że by nie chciał go w zespole. Poza tym Thibs skróci skutecznie Melo jeśli będzie za bardzo gwiazdorzył 😉

  (0)
 10. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Bykom potrzebny ofensywny gracz natychmiast. I nie prześpią kolejnego sezonu bo teraz czas na skok do przodu ( bez względu w jakiej dyspozycji wróci Rose ). Melo ofensywny gracz który odpowiada za zdobywanie pkt. ( pierwsza opcja ataku ), a Noah będzie pobudzał drużynę, motywował do walki i Derrick na którego już nie będzie takiego obciążenia. Będzie grał na początku poprawnie ok, niech gra. Aż w końcu weźmie się w garść i może coś powalającego znowu pokaże. ( Kolejna opcja ataku )

  @fenomen, Kiniaq i inni.
  Noah przeciętny ? Bo teraz w playoffach nie było o nim głośno ? Wszyscy mają taka krótką pamięć ,nie pamiętają o rekordach w asystach, ilości triple-doubles?

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu