fbpx

Off the radar: przygotowania do sezonu

6

mg

Stare sportowe porzekadło mówi “champions are made when no one is watching”, a sentencja “Season is the reason” wyjaśnia dlaczego zawodnicy spędzają długie godziny na treningach także podczas przerwy wakacyjnej. Nic więc dziwnego, że podczas letniej posuchy, kiedy trudno znaleźć dobry temat na materiał, dziennikarze sportowi tłoczą się u bram wszystkich klubowych przybytków treningowych, by podejrzeć gwiazdy wdrażające się w kierat. Jedyną informacją lepszą (w mniemaniu dziennikarzy) od wznowionych treningów, są dodatkowe fałdki tłuszczu wyhodowane podczas wakacji. Pamiętam jak rok temu dostało się braciom Hiszpanom za te zdjęcia z letnich szaleństw na jachcie…

Tradycyjnie, największą gratką są gorące nazwiska. Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że trenerem Stephena Curry zostanie Steve Nash. Kiedy gwiazdor Warriors zażartował za pośrednictwem instagrama, że oto “w końcu będzie mieć porządnego coacha”, media od razu podchwyciły temat na siłę szukając zniewagi/braku szacunku/pogorszenia relacji z trenerem Kerrem.

currynash

Innym doniesieniem z ostatniego tygodnia, które sprawiło, że serca fanów NBA zabiły mocniej, była informacja z obozu Lakers mówiąca o tym, że Kobe Bryant otrzymał zielone światło do wznowienia treningów koszykarskich. Optymiści twierdzą, że po kontuzji barku nie ma już śladu. Prawda to czy nie, przekonamy się niebawem, fakty są jednak takie, że Bryant stawić ma się na rozpoczynającym się 29-ego września obozie szkoleniowym ekipy na Hawajach (będzie to jego dwudziesty camp w karierze) i nie będzie go obowiązywać żadna taryfa ulgowa w sferze ćwiczeń fizycznych. 

O Kobe się nie boję, pytanie raczej czy młodziaki wytrzymają jego tempo, hehe…

Gruszek w popiele nie zasypia też LeBron James, który za pośrednictwem serwisów społecznościowych pochwalił się ostatnio zdjęciem ze wspólnego treningu z kumplami…

Wiedziony ciekawością postanowiłem sprawdzić co tam u zawodników, o których w przerwie letniej było raczej cicho. Jeśli macie swoje typy wpisujcie w komentarzach, nie wykluczam części drugiej.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

6 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe burningPL
  Odpowiedz

  Czyje zdjęcie jest na końcu artykułu?

  Jako zagorzały fan Bostonu mam identyczne zdanie nt. Marcusa Smarta co autor tekstu i serce bije szybciej na wieść o tym, że ma zostać wytransferowany. Po tym jak Boston ztrollował pre-season sprowadzając 3 skrzydłowych i wybierając w drafcie kolejnego point guarda- niczego nie można być pewnym. Ale dopóki za sterami jest Danny, staram się wierzyć w jego geniusz.

  Its all about 18.

  (0)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe sledziu 24
  Odpowiedz

  Właśnie przed treningiem wszedłem sprawdzić, czy jest coś nowego i zaśmiałem w głos z avatara ,,Porzingisa” 😀

  (13)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe TracyMcKobe
  Odpowiedz

  @BLC
  To ostatnie zdjęcie to przeróbka? To serio Kobe 😀 ? I don’t believe.

  Tak na serio, to Kobe mógłby pracować w sztabie szkoleniowym i być mentorem ćwiczeń fizyczno-motorycznych 🙂

  (13)

Gwiazdy Basketu