fbpx

OJ Mayo z nowym pracodawcą

10

Nie było szans na pozostanie OJ Mayo w Dallas. Na początku ubiegłego sezonu, kiedy Dirk Nowitzki leczył kolano OJ grał niczym All-Star. W listopadzie zaliczał średnio 21 punktów na 50% skuteczności z gry. Niestety, im dalej tym gorzej: do marca średnia spadła do 12 punktów, a końcowe osiem gier ledwie 9 punktów. Na przestrzeni miesięcy coach Carlisle całkowicie stracił wiarę w zawodnika. Można powiedzieć, że stracił także cierpliwość publicznie krytykując Mayo:

Nie wiem co jest z nim nie tak. Nie wykazywał zainteresowania w pierwszej połowie. W przerwie pokazaliśmy mu fragmenty, w których praktycznie nie uczestniczył w obronie. Powiedziałem mu: potrzebujemy Cię. Próbowałem zmobilizować. No cóż, miał po prostu ciężki wieczór.

`

Dobra wiadomość jest taka, że dostanie szansę na jeszcze jeden taki wyczyn. Chcę zobaczyć jak się stara. Nie starał się dzisiaj. Szczerze mówiąc jestem w szoku. Cały czas jaki poświęciliśmy jego rozwojowi i wpasowaniu się w zespół poszedł na marne.

1

Tymczasem Milwaukee Bucks wkroczyli w offseason z dwoma free-agentami na obwodzie. JJ Redick pożegnał się na rzecz LA Clippers, z dużym prawdopodobieństwem odejdzie Monta Ellis, Brandona Jenningsa włodarze klubu życzyliby sobie zatrzymać. Mają opcję wyrównania każdej oferty złożonej koszykarzowi i najpewniej z niej skorzystają.

Znaleźć zastępstwo za SG było więc priorytetem klubu, z czego OJ Mayo okazał się najrozsądniejszą opcją. Oferta złożona 25-letniemu zawodnikowi opiewa na 24 miliona dolarów za 3 sezony.

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  No nic , to było wiadome że nie zostanie po takim sezonie za takie pieniądze :/
  Mam nadzieję że Ellis dołączy do Lakers 😀

  (-23)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @dodox
  Ellis dołączy do Lakers? Pogięło Cię? Kobe i Ellis to identyczne ballhogi… do tego jeszcze Nash w zespole więc chyba najlepiej by było gdyby każdy z nich dostał własną piłkę na boisku… czasami jak czytam Twoje wypowiedzi to się zastanawiam czy Ty jesteś zwykłym trollem czy dzieckiem które nie ma pojęciu do koszu ale fajnie się interesować bo modne…

  (29)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  @sikwitit i lakers przegrali by 82 mecze walkowerem, bo przed kazdym meczem bylaby ostra bojka o pilke i nie byloby komu grac…

  (2)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Może wreszcie człowiek z najładniejszym rzutem w lidze i potencjałem na bycie gwiazdą przez wielkie “G” znajdzie swoje miejsce w Milwauke, mam taką nadzieję

  P.S mogliście też wstawić higlighta z meczu z Houston, w którym wykręcił 40 pkt

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu