fbpx

Trwają zbrojenia w Dallas, poznajcie 218 cm bestię z południowej Azji

20

wer

Trwają zbrojenia w Dallas. Najnowsze, potwierdzone info mówi o przedłużeniu umowy z JJ Barea, wynoszącej 5.6 miliona $ za okres dwóch lat. Nadal brakuje rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, ale znany z eksperymentów coach Rick Carlisle powinien sobie z tym poradzić, to znacznie mniejszy problem niż dziura pod koszem, jaka jeszcze do niedawna groziła ekipie. Ponoć za point-forwarda robić ma Chandler Parsons, swoją drogą, główny bohater tegorocznego offseason. To dzięki jego przyjacielskim relacjom z DeAndre Jordanem i Wesley Matthewsem udało się skłonić obu free-agentów do gry w Dallas.

Obu graczy skłoniła większa rola, jaką będą mieli do odegrania w nowym klubie. Żaden nie chciał grać trzecich/czwartych skrzypiec u dotychczasowych pracodawców, zwłaszcza DeAndre marzy się wielka kariera, kariera na miarę etatowego All-Star, może nawet Hall-of-Fame.

Sprawa rozbiła się o jego pragnienia, DJ chce być najlepszym centrem w lidze, graczem pokroju MVP. Tutaj będzie miał ku temu okazję [Parsons]

1

Co ciekawe, Parsons odegrał również wielką rolę w przyciągnięciu do Houston (dwa lata temu) Dwighta Howarda. Twierdzi, że “zrekrutowanie” Jordana stało się dla niego obsesją. Codziennie dzwonił do środkowego, odkąd tylko LAC zakończyli sezon, słał SMSy.

Interesy obu koszykarzy reprezentuje ten sam agent sportowy (Dan Fegan) stąd przyjaźń i bliskie relacje. W dniu draftu Chandler poleciał do Los Angeles by spędzić blisko tydzień z Jordanem i jego rodziną. Oficjalnie zaplanowane spotkanie z Dallas odbyło się 1 lipca.

Mówiliśmy mu, jesteś dla nas priorytetem, wierzymy że możesz robić staty na poziomie 20-15 co noc. Uważamy cię za najlepszego centra w NBA. Osobiście uważam, że jest najbardziej atletycznym, najlepiej broniącym, najlepiej kończącym loby graczem ligi. [Parsons]

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

20 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe sledziu 24
  Odpowiedz

  @MK3
  Nowitzki to IMO jeden z trzech najlepszych PF-ów ever. Mówienie tak o nim po jego rezygnacji z większych pięniędzy dla dobra drużyny jest – wybacz- raczej śmieszne, bo nie blokuje salary i wciąż dostarcza >15 PPG. Niemal równie śmieszne jak mówienie o DeAndre, że jest najlepszym centrem świata.

  (47)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Combo
  Odpowiedz

  Lin zły by nie był, ale Kobas zniszczył chłopakowi psychikę.
  Przydałby się jakiś rozgrywający weteran za pół darmo Pablo Prigioni, Andre Miller, Shaun Livingstone czy coś w ten deseń, albo wyczarować jakiś trade za Rubio, którego pewnie niedługo zastąpi Zach LaVine (tak, tak… aktualnie taki trade nie przejdzie 😀 )

  (-1)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe NoLove
  Odpowiedz

  Pieniądze wydane na DeAndre pieniędzmi straconymi ;/ Dallas skończy sezon po półfinale konferencji i to moim zdaniem i tak optymistyczny scenariusz.

  (10)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe MK3
  Odpowiedz

  @sledziu 24
  TOP 3 PF- ów to się zgadzam. Bardziej w aktualnej sytuacji chodzi mi o aspekty obronne, 15 ppg w jego wieku to oczywiście dobry wynik, ale jeżeli na bronionej połowie drugie tyle straci, to samo w walce na tablicach, już nie jest młody i nie zbierze wielu piłek. Jednakże w playoffs jego doświadczenie jest nie ocenione coś w stylu Pierce’a. Mogę się mylić bo nie siedzę w szczegółowych statystykach, w każdym bądź razie moim zdaniem Nowitzki nie broni, może ktoś mi uważa że jest
  inaczej, ja się w jego zdanie nie wtrącam, co najwyżej mógłbym z nim polemizować na ten temat 🙂

  (1)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Gadom
  Odpowiedz

  @sledziu 24 – Jeśli już jesteśmy przy top 3 PF, to u mnie niezmiennie Garnett, Duncan i Malone (kolejność przypadkowa). Raczej niespotykane, żeby ktoś stawiał w tym miejscu Nowitzkiego, no ale ilu fanów, tyle opinii. 😉

  (-5)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  @Gadom – podejrzewam, że za Nowitzkim w TOP3 PF stoi jego pierścień z 2011 i statystyki indywidualne oczywiście.

  (4)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Mavs są jedną z tych ekip którym ani nie kibicuje i specjalnie ich nie śledzę poza niektórymi skrótami meczów, ani nie oceniam, ale jedno wiem, gdybym był tam szefem wszystkich szefów, pokusiłbym się o podpisanie Nate’a Robinsona, ten typ to mniejsza wersja DJ’a i to mogłoby być zabójcze duo

  (2)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  Obyś tego pożałował DJ. Opcja w ataku, MVP (lol), najlepszy center… Na takie zgranie jak w LAC będzisz musiał pracował przez kolejne lata, choć bez PG pokroju Paula nie widzę tego kolorowo.

  (0)
 9. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Gadom
  Odpowiedz

  @Gość: gość – Ale ja nie neguję. Przecież to nie Griffin, tylko Nowitzki. Mają ludzie prawo i podstawy widzieć go w elicie wszech czasów. Po prostu u mnie pierwsza trójka wygląda jak wyżej.

  (-1)
 10. Array ( )
  Odpowiedz

  Wielkie nic na PG, SG i SF po kontuzjach, PF emeryt, któremu brakuje pary na koniec sezonu, C który chce być HoF, a rzuca FT 40% i nie istnieje dalej niż 2 metry od kosza oraz absolutny brak ławki. Nope!

  (8)
 11. Array ( )
  Odpowiedz

  Jeremy Lin jest niezastrzeżony, więc generalnie może sobie iść gdzie chce za ile mu dadzą. A po tym jak spadła jego rola w Lakersach pod Byronem Scottem to też wątpię, żeby w jakikolwiek sposób miał interes z podpisywaniu S&T z LAL.

  (0)

Gwiazdy Basketu