fbpx

W jaki sposób NBA spędza przerwę świąteczną

8

Wczoraj w Stanach obchodzono “Święto Dziękczynienia”. Wszyscy członkowie NBA otrzymali dzień wolny od pracy i błogosławieni ci, którym ligowy kalendarz umożliwił spędzenie wieczoru w domu z rodziną. Sprawdźmy może co słychać u chłopaków, co porabiają w wolnym czasie.

Chris Bosh pozdrawia

Od lewej przy stole siedzą: Trinity (urodzona w 2008 roku córka z poprzedniego związku Chrisa), Pan Bosh, Dylan (urodzona w 2013 roku), Adrienne Williams (żona koszykarza), Jackson (urodzony w 2012). Wszyscy piękni i uśmiechnięci, ale gdzie jest świąteczny indyk?

cb

Pau wygrywa

Chicago Bulls nie dostali wolnego. Dziś zagrają w Bostonie więc kolację świąteczną spędzali nie z rodzinami, ale w hotelu. Tom Thibodeau zlitował się, nie było treningu i ćwiczeń na siłowni. Zamiast tego zorganizował chłopakom turniej w “pingla”, czy też jak kto woli tenisa stołowego. Kontuzjowani czy nie, każdy dostał rakietkę w dłoń. Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się Pau Gasol, ot europejskie wyszkolenie. Zaniepokojonych uspokajam: nie, Derrick Rose NIE doznał kontuzji podczas zawodów.

pg

Taki to pożyje

Landry Fields (i jego sowity kontrakt) może być solą w oku włodarzy Toronto Raptors, może nie otrzymywać szans od trenera Caseya, stanowić niepotrzebny element świetnie funkcjonującej ekipy, czuć się niepotrzebny, ale 6.25 miliona dolarów od trzech lat wpływa na konto, a w domu czeka piękna żona z synkiem na ręku. Pozdrowienia z Kanady!

 lf

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

8 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  ” fundusze większe niż będzie w stanie wydać do końca życia”

  Ale brednie.

  Borris je, znaczy ze bedzie jeszcze lepszy:D

  (-1)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @Mikrus02 Ponieważ był bardzo dobrze rokującym graczem. W NY Knicks grał bardzo dobrze, dostał sowity kontrakt i ma wszystko w dupie 🙂

  (5)

Komentuj

Gwiazdy Basketu