fbpx

Westbrook zadebiutował w Air Jordanach XX8

20

Jako pierwszy gracz ze stajni Jordan Brand najnowszy model Air Jordan XX8 pokazał światu dziś nad ranem Russell Westbrook. W meczu wyjazdowym przeciwko Brooklyn Nets, w częściowo odpiętych kicksach był tak samo szybki i dynamiczny co zwykle zdobywając: 25 punktów, 9 asyst i 3 przechwyty. Ostatecznie chyba da się grać w tych butach, ale jako zwolennik tradycji i klasycznego designu wciąż nie jestem przekonany.

20 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  nawet gościu, któremu płacą za ich noszenie, nie chce ich zapinać do końca 😀

  niska wersja tych buciszy mogłaby być całkiem fajna…

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Wyglądaja jak te chinskie trampki. 5 dolców bym za nie nie dał nawet…tragedia. Jordan juz łapie sie wszystkie zeby poprawic sprzedaż.

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Desing do … . Może i nowoczesna technologia i takie tam, ale myśle że mało kto chciałby grać w czymś co wygląda jak buty zimowe lub coś w tym stylu. Gratulacje dla Rus’a że odważył się w tym pokazać! 🙂

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  RW ogólnie ma dziwny styl, a te jordany wcale nie są jego najgorszym wyborem. Zakładał już gorsze rzeczy 🙂 przyjąłbym jednak od Mikołaja i takie buty.

  (0)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Oj chłopaki, chłopaki, może o koszykówce wiecie, ale o dizajnie to nie za bałdzo :))) już ponad 20 lat temu ludzie pukali się w czoła, kiedy prezentowano new Jordans. To się nazywa wyprzedzać czasy, wyznaczać trendy. Te buty są wspaniałe!

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu