fbpx

Z-Bo na temat awantury z Perkinsem: “mam szybkie ręce stary”

11

Memphis mierzyło się z Oklahomą w zeszłym tygodniu. Sędziowie byli nieco mniej skrupulatni niż zwykle, więc od trzeciej kwarty ciała fruwały w polu trzech sekund, a pokrzykiwania i trash talk słychać było bez mikrofonu. Oba zespoły należą do czołówki Zachodu, a styl w jakim grają daje spore szanse na ich spotkanie w playoffs.

Nie wiem jak dokładnie śledzicie NBA, ale trzeba Wam wiedzieć, że podkoszowi Zach Randolph i Kendrick Perkins to przedstawiciele starej szkoły basketu. Nie flopują, nie prowokują bez powodu, po prostu grają twardo, a kiedy dochodzi do wymiany zdań nie ma mowy by któryś wycofał się pierwszy.

Nie inaczej było tym razem, co prawda nie zdążyli wyjaśnić sobie tematu na boisku, arbitrzy znają temperamenty graczy, wiedzieli na co się zanosi, przeto obaj zostali wyrzuceni zanim doszło do rękoczynów, ale kamery nie pokazały jak Z-Bo pobiegł za Perkinsem w kierunku szatni Thunder. Za ten wyczyn został ukarany grzywną 25 tysięcy dolarów. W niedawnym wywiadzie wyjaśniał:

– Czy próbowałeś dostać się do ich szatni?
– Nie, nie wszedłem tam, przeszedłem tylko przez jakieś drzwi, ich szatnia była po lewej. Zaliczyłem lekcję, to się nie powtórzy, nie zamierzam znów tracić 25 tysięcy. Skończyłem z blefowaniem na boisku, ci goście ciągle blefują. Stamtąd skąd pochodzę się nie blefuje.
– Myślisz, że Perkins zrozumiał co chciałeś mu przekazać? Myślisz, że pomyślał sobie “ten facet to maniak”?
– Nie wiem. Perkins mnie zna, wie co się stanie.
– Czy mogłeś spuścić mu łomot?
– Jestem dobry z tymi rękami stary. Ćwiczę. Mam szybkie ręce stary więc… każdego dnia kiedy wychodziłem z domu musiałem walczyć, wiesz. Ja i mój brat.

`

Bądźcie gotowi na kolejne spotkanie (Memphis-Oklahoma 31 stycznia) bo jesteśmy pewni, że nie skończy się na przeprosinach. Jalen Rose, niegdyś utalentowany combo-guard, członek słynnego Fab Five uniwersytetu Michigan, a obecnie komentator sportowy obu zawodników zaliczył do piątki NBA spod ciemnej gwiazdy – graczy, z którymi lepiej nie zadzierać, ponieważ w odróżnieniu od reszty “twardzieli” dotrzymują słowa i nie rzucają gróźb na wiatr.

https://www.youtube.com/watch?v=hgUmx3-aUe4

Ostatnie Wpisy

11 comments

    • Array ( [0] => administrator )

      Z tego co mi wiadomo, Z-Bo lubi założyć rękawice bokserskie w ramach przygotowań kondycyjnych

      (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu