fbpx

Zabobony Jasona Terry, najsympatyczniejszego dziwaka NBA

18

Jason Terry jest jednym z najsympatyczniejszych dziwaków NBA. O jego zabobonnej naturze pisaliśmy przed rokiem: 6-rzeczy-których-nie-wiecie-o-Jasonie-Terrym / wraz ze zmianą barw klubowych chłopak uczył się bostońskiego akcentu zaczepiając ludzi na ulicy, prosił fanów o autografy twierdząc, że jest “fanem ludzi” a obecnie zdradza nam swój przedmeczowy rytuał. Nie chodzi bynajmniej o jedzenie kurczaka, podciąganie na obręczy czy wielofazowe podawanie rąk czy zbijanie pion, przygotowania do meczu Jet rozpoczyna już poprzedniej nocy:

Każdej nocy przed meczem, sypiam w spodenkach drużyny przeciwnej. Na przykład, w piątek spałem w szortach Wizards ponieważ graliśmy z nimi w sobotę. John Wall jest moim dobrym przyjacielem. Dostałem więc jego spodenki z zeszłego roku. Mam w zwyczaju zdobyć parę spodenek każdej drużyny w lidze. Właściwie, aktualnie mam komplet, spodenki meczowe każdego zespołu NBA. Pewnie zastanawiasz się w jaki sposób je zdobyłem. Otóż mam przyjaciół w 75% zespołów. Tam, gdzie nie mam nikogo zaprzyjaźnionego, banknot 20-100 dolarowy tu czy tam załatwia sprawę. Możesz dostać parę szortów od kierownika szatni. Nie mogę zdradzić ci moich źródeł, ale tak, musiałem przekupić paru gości.

`

Cóż, przesąd jak dotąd nie zdaje chyba rezultatu. W trzech dotychczasowych meczach 35-letni Terry rzuca z najgorszą skutecznością w karierze (38% z gry oraz 28% za trzy) ma najmniej asyst, przechwytów i punktów (8,7) w 22 minuty średnio spędzane na parkiecie. Na rozpoczęcie rozgrywek Celtowie przegrali z Miami oraz Milwaukee, wspomnianej sobotniej nocy pokonując marnych Wizards.

Ostatnie Wpisy

18 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Nie trzeba od razu pisac o Wizzard ze są marni. Poprostu nie mają takiego cap space jak na przykład Miami czy Lakersi. Nie ma co tu wogole porównywać. Gdyby mieli w Cap Space 15 mln dolców wiecej sprawa wyglądała by inaczej…ps. nie jestem ich fanem,ale mi ich szkoda:]

  (0)
  • Array ( [0] => administrator )

   Żal Ci Wizards? A polskich chłopaków, który poświęcili swe życie dla koszykówki, zostali zawodowcami, a teraz kluby płacą im pensje z paru-miesięcznym opóźnieniem (albo w ogóle nie płacą) ich Ci nie żal? 😉 pozdr!

   (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  pamiętam tamten art!! skomentowałem go jeszcze jako gość:BLC ;)))) aż się łezka w oku kręci, kiedy to zleciało, jak z bicza trzasł!;)

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  ej zaraz…. chwila… czy on mówi “banknot 20-100 dolarowy załatwia sprawę?” w nba.store najtańsze chodzą po 24$, więc i tak do przodu jest chłopak;) my do PL to jeszcze byśmy zabulili za wysyłkę;p

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ogólnie to ja nie jestem przesądny, ale mam słabość do świrów. Terry imponował mi w finałach 2011. Szkoda, że nie jest teraz w takiej formie. Mimo wszystko życzę mu udanych ostatnich sezonów w karierze. 🙂

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu