fbpx

20 par butów, które sprawią, że będziesz COOL

19

Są różne stadia choroby kicksowej, a apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kiedyś marzyliśmy, by zdobyć jakiekolwiek buty znanej marki. Kasę z urodzin odkładało się miesiącami, a następnie kupowało co sprowadził “cinkciarz z hali” w danym rozmiarze. A dziś?

Nie wystarczy upragniony model, wymienne sznurówki i świecące w ciemności podeszwy. Atakujemy kolorystyką, im kicksy bardziej odjechane, tym lepiej. Liczy się tylko jedno: nikt spotkany na ulicy czy streetballu nie ma mieć na nogach czegoś podobnego… i w tym sensie pisany jest ten artykuł.

Przedstawione modele stanowią śmietankę kicksowego szaleństwa. Oprócz wersji custom znajdziecie tu co ciekawsze wersje znanych modeli, zarówno obecnych jak i tych sprzed lat.

Wybierz swoją pierwszą piątkę! Co chciałbyś mieć na półce? Gotowi?

1. Nike LeBron X Elite
wykonane dla Diany Taurasi na 2013 WNBA All-Star Game

2. Nike Barkley Posite Max

3. Reebok Kamikaze I

4. Nike Air Foamposite One “Galaxy”

5. Nike KD VI NSW “People’s Champ”

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3 4

19 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Adidas top ten 2000 i reebok the question mi się podobają.
  No i foampsite’y galaxy 😀
  Ale z tymi kobe 8 to chyba troszkę przesada, że będziesz się wyróżniał, przynajmniej mi się tak wydaje (chociaż kolor fajny) 😉

  (3)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  a tak na poważnie: nie jestem zbyt biegły w kicksach, ale czy te adidasy 2wo 1ne z miejsca czternastego nie są jakoś “spowinowacone” z Real Dealami, które Adidas robił dla Antoine Walkera? imho cała linia dla Employe #8 jest jedną z najładniejszych linii dla gracza NBA ever (a już na bank ze stajni Adidasa).

  (1)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Jordan IV najlepsza..ale ich nie ma a z tych co tu są to Air Jordan 5 “Black Grape 🙂 Większość butów mi sie nie podoba.. :p

  (7)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Nike LeBron X Elite już mam i polecam każdemu , szczerze nie wyobrażam sobie teraz gry w innych butach niż Bronki !

  (0)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Normalny dzieciak z orlika nigdy nie będzie miał butów, których nikt inny nie posiada. Żeby takimi się pochwalić to trzeba około tysiaka wydać (mam na myśli LeBrony X w tych najnowszych wersjach, albo Jordany 28). Realia są takie, że na te butki tylko nieliczni mogą sobie pozwolić, albo tacy co nie wydają wypłaty na nic innego niż właśnie buty. Moim marzeniem są Jordany XIII, ale za drogie dla mnie.

  (7)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Tragedia totalna – gratuluje gustu…. może ze dwie pary na siłe bym założył, ale reszta to po prostu fuuuuuj. Tytuł powinien być taki: 15 par butów, które sprawią, że będziesz wyglądał jak choinka z Chin…

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu