fbpx

5 najzabawniejszych akcji zawodowej kariery JaVale McGee

15

JaVale McGee nie jest zwykłym 213-centymetrowym dryblasem z kiepską koordynacją ruchową. Ma charakter i potrafi człowieka nieźle rozbawić. Ba, powiedzielibyśmy nawet, że nie brakuje mu charyzmy (tylko zerknijcie na ten materiał). Jak widać chłopak lubi obecność kamer, a jeśli nawet potyka się o własne nogi, robi to bez kompleksów.

Nieźle biega, jest stosunkowo szybki, a gdy dodamy to tego zasięg ramion większy niż w sieci Play oraz fakt, że jako jedyny zawodnik NBA do tej pory potrafił wsadzić do kosza 3 piłki na raz, powinniśmy otrzymać maszynę do zdobywania punktów i blokowania rzutów. Tylko powiedzcie, dlaczego za tym wszystkim nie idzie boiskowe IQ? Oboje rodziców McGee grali przecież w basket zawodowo. Czyżby nie wyssał koszykówki wraz z mlekiem matki? A może JaVale McGee tylko się z nas zgrywa? Oto pięć najśmieszniejszych akcji w wykonaniu tego zawodnika:

MIEJSCE 5.

McGee zablokowany przez obręcz. Zwróćcie uwagę jak walczy w parterze? Never give up! Warrior!

kliknij by przejść dalej…

1 2 3 4 5

Ostatnie Wpisy

15 comments

  1. Array ( )
    Odpowiedz

    skąd nagle tyle o McGee? coś przegapiłem czy jak? gość może nie przetwarza w głowie zbyt szybko (no bo głupi jest trzeba przyznać) ale poza tym nie jest takim złym grajkiem.

    (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu