fbpx

Air Jordan 6 Black Infrared: Polska dołącza do kicksowego szaleństwa

10

3

Ile godzin było trzeba, aby w całości wyprzedać Air Jordan 6 Black Infrared? Oficjalna premiera miała miejsce dzisiaj. Tak w USA jak i w Polsce.

Uznawane za jedne z najbardziej kultowych Air Jordanów w historii, czarno-czerwone “szóstki” rozeszły się lepiej niż ciepłe bułki, bo jeszcze zanim polscy piekarze otworzyli piekarnie próżno ich było szukać na oficjalnej stronie Nike. Podobnie działo się w polskich sklepach kicksowych, mimo zasady “jedna para na klienta” zamówienia były rozparcelowane jeszcze przed południem.

Pro-baller szybko zgłosił BRAK na magazynie

Basketzone BRAK w magazynie

Sklepkoszykarza w ogóle nie wystawił Bredów na stronę, rzecz rozeszła się w stacjonarkach i założę się, że część wykupiła obsługa! Hehe.

Butów nie znajdziecie także na BasketoPL czy Kicksandhoops

Pozostają akcje internetowe i re/sellerzy. Tak oto Polska dołącza do kicksowego szaleństwa. Na szczęście rzecz jest (jeszcze) zbyt niszowa by kolejki mogły ustawiać się przed sklepem kilkanaście godzin przed otwarciem, nikt nie zginął, ani nie został ranny w wojnie o parę butów jak to czasem bywało za oceanem, ale jesteśmy na dobrej drodze. Właściciele sklepowi zaświadczą.

Wiecie, że Michael Jordan zdobywał w nich swe pierwsze mistrzostwo, prawda? Jeśli więc zobaczycie kogoś na ulicy w bredach numer 6. zwłaszcza w rozmiarze 9.5 US (43) POZDRÓWCIE GO ODE MNIE! Echh….

1

10

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  piotrekz1337 zgadzam się! W ogóle według mnie 3 i 4 to najlepsze modele jeśli chodzi o retro, reszta fason ma już zbyt sportowy, jeszcze 1 jako tako dają radę, ale 1 to w sumie sztandarowy design Nike, więc Jordanami są tylko z nazwy 😛

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Szalu nie ma i dupy nie urywa a marketing nakrecony perfekcyjnie , to juz nie tak jakosc co kiedys , teraz to kawalek plastiku za 700zl a malolaty obszczane chodza

  (11)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  > Tak oto Polska dołącza do kicksowego szaleństwa

  Raczej do bezmyślnego bandwagonu konsumenckiego, który bez mrugnięcia okiem łyka korporacyjny marketing wciskający ludziom rzeczy, których nie potrzebują 🙂

  (4)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Dokładnie.
  I jak widac nie tylko małolaty.
  Płacic tyle kasy za coś co jest odsmażanym kotletem? Wow nowe kolorki wow.
  Tak działa własnie amerykancka maszynka do zarabiania pieniedzy.
  Wmówić ludziom że są lepsi bo mają buty Jordana.

  Kultura posiadania z usa przybywa do Polski. Jesteś tym co posiadasz? Serio?

  (-2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu