fbpx

Avery Bradley przypakował, czekamy na Rondo, czyli Boston Pride w nowym wydaniu

13

Zanim zaczniemy: nie ukrywam, że 188 centymetrowy Avery Bradley jest jednym z moich ulubieńców. Mam sentyment do ciężko pracujących obrońców, którzy choć pozbawieni super talentu/ przeciętni na atakowanej połowie, swoją niezłomną postawą w ogromnym stopniu potrafią wpłynąć na wyniki całego meczu. Kradną przeciwnikom cenne sekundy przeznaczone na rozegranie akcji, frustrują, nie pozwalają złapać oddechu, odbierają ochotę do gry…

[vsw id=”sgG952iQoJQ” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Nadchodzący sezon będzie kluczowym dla dalszego rozwoju kariery Bradleya, kończy mu się bowiem rookie kontrakt, który zagwarantował mu 7 milionów dolarów za cztery lata. Jak donoszą agencje szpiegowskie, 22-letni zawodnik znacząco przypakował odkąd po raz ostatni widzieliśmy go w akcji na początku maja. Jego celem jest “utrzymanie fortu” na “jedynce” dopóki na parkiety nie powróci kontuzjowany Rajon Rondo (jego powrót spodziewany jest w grudniu).

Jestem na sali/siłowni każdego dnia, staram się być lepszym graczem. Nie mogę doczekać się obozu przygotowawczego (…) smutno było patrzeć jak odchodzą Kevin, Paul i coach Rivers. Jesteśmy jak rodzina. Wszystkim było ciężko.

 1

Nowy reżim treningowy i zmodyfikowana dieta dodały chłopakowi masy mięśniowej:

Czuję się dużo silniejszy: 196 funtów (89 kg) to więcej niż ważyłem kiedykolwiek. Kiedy idę ulicami Bostonu ludzie zaczepiają mnie słowami: “stary, wyglądasz na dużo większego.”

1

Bradley, który przez większość kariery ważył w okolicach 180 funtów (81 kg) zamierza rozpocząć sezon wnosząc na wagę 85 kg, rzecz jasna mówimy o czystej masie mięśniowej. Dodatkowy pancerz powinien umożliwić mu jeszcze efektywniejszą obronę, zwłaszcza po zasłonie/przekazaniu krycia.

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Nie od razu Rzym zbudowano. Kiedy karierę zaczynał Pierce nikt się raczej nie spodziewał, że Celtics pod jego dowództwem odbudują swoją potęgę. Mam nadzieję, że będziemy świadkami podobnej sytuacji i za pewien czas będziemy mówić o kolejnym “big 3” w osobach Rondo, Bradleya i Greena.

  (3)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Shumpert Srupmert, obecnie królem obrony na obwodzie jest Tony Allen, a wcześniej Bruce Bowen. Młodzi wilcy w postaci Bradley’a i Shumpert’a to świetne zapatrywania na przyszłość i nie wątpię, że zbliżą się do prezentowanego przez ww. panów poziomu. Teraz jednak nie mam wątpliwości kto jest najtwardszym i najwredniejszym sukinsynem na boiskach NBA. Allen jest koszmarem na przeciw którego nikt nie chce stawać.

  (7)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Jestem kibicem C’s, ale co im da awans do PO? Ten sezon to będzie zbieranie się do kupy po restrukturyzacji składu. Tak na prawdę trzeba liczyć na sezon 2014/15, bo 13/14 można spisać na straty/zgrywanie się składu/tankowanie pod draft (niepotrzebne skreślić)

  (-5)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Lubię Boston i życzę im jak najlepiej. Mam nadzieję , że Rondo po kontuzji pokaże klasę i poprowadzi Celtów jak na prawdziwego lidera przystało.

  (4)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Fan D-Rose tak się zastanawiam czy kogokolwiek tutaj obchodzi Twoje zdanie fanboju. Pisze swoje niczym nie poparte tezy i uwazasz je za pewniki.

  Boston paradoksalnie moze zyskac na wywaleniu “starszakow”. Mimo tego, ze byli oni trzonem tej druzyny, sklad, mimo ze nie jest naszpikowany gwiazdami, prezentuje sie nienajgorzej.
  Rondo, Bradley, Green, Bass, Sullinger- na moje jest to całkiem niezła pierwsza piątka. Gorzej z rezerwą. Ale kibicuje chłopaką, Rondo #1 Pg w lidze 🙂

  (5)

Komentuj

Gwiazdy Basketu