Carmelo Anthony > Biali Wilcy z Minnesoty

18

Dominacja Pekovica pod koszami trwa. Nie pogadasz z niedźwiedziem, który na dodatek żwawo zasuwa po parkiecie. Czarnogórzec stawia żelazne zasłony, roluje w stronę kosza i zajmuje pozycje, w których Chandler nie ma zazwyczaj nic do powiedzenia.

I znów odpowiadają JR Smith i Felton. Tym razem wyjątkowo nieskuteczną zmianę dał Rubio. Na rozpoczęcie czwartej kwarty wynik oscyluje w granicach remisu. Nareszcie budzi się Carmelo Anthony, z drugiej strony rewelacyjny kawałek w ofensywie rozgrywa Dante Cunningham. Melo wciska się pod kosz z faulem Kirilenko i na minutę do końca gospodarze prowadzą dwoma punktami. Szalona akcja Wilków, niestety nie przynosi rezultatu. Melo trafia dwa wolne. W kolejnej akcji Shved wyrywa piłkę z rąk Smitha i pali za trzy. I znów dwa wolne Melo. Szybka odpowiedź Barea za dwa i znów bezbłędny na linii Melo. Koniec meczu.

1. Array ( [0] => subscriber )

Carmelo gra jak silny skrzydłowy, łał, lubię taki sposób gry u zawodników którzy nie są stworzeni do gry na nieswoich pozycjach 🙂

(0)
  2. Array ( )

Na pewno ciekawy mecz no i wyrównany

Z okazji świąt Całej Redakcji >> GWIAZD BASKETU << serdeczne życzenia samych ciekawych tematów i fajnych konkursów
    rr

(0)
  3. Array ( [0] => subscriber )

Śmieszyło mnie, jak w czwartej kwarcie Melo ustawiał się w jednym miejscu tyłem do kosza i praktycznie za każdym razem dawał radę się pod niego wbić. 😀

(0)
  4. Array ( )

Szczerze powiem zawiedli mnie sędziowie, bo gdyby odgwizdali 100 % faule na JJ barei to mało prawdopodobne było by zwycięstwo Ny.

(0)
  5. Array ( [0] => subscriber )

Jak zwykle to samo… Oglądam 3 kwarty meczu. T-Wolves dominują, Melo gra słabo więc idę spać, bo wynik wydaje się przesądzony. A tu nie. Musiał się Carmelo obudzić w 4Q. Nie obejrzę więcej meczu Knicks’ów.

(0)
  6. Array ( [0] => subscriber )

@wojtekmn: serio mówisz? dostali takie wolne bo Minnesota specjalnie faulowała, nie wiem gdzie tutaj pomoc sędziów. Sędziowie według mnie przeciw Knicks gwizdali także. Dobrze mi zapadła sytuacja w pamięci, gdy odgwizdali na Melo loose ball foul przy airballu Shveda. Nie wiem gdzie oni to widzieli. Na szczęście zwycięstwo Knicks i niesamowita 4 kwarta Melo!

(0)
  7. Array ( )

świetny mecz w 4kwarcie, a co do niektórych co piszą komentarze, to proszę, powsztrzymajcie się od wypowiadania opini jeśli nie oglądaliście meczu. Swoją drogą opis przez redakcję także troche mało miarodajny w stosunku co działo się na parkiecie od stanu 86-82 dla minesoty, bo był to po prostu koncert Karmelka i knicks. Akcja w której Melo tarfil 3 na 85-86 była mistrzowska.

(0)
  8. Array ( [0] => subscriber )

Biali Wilcy ? Czy może białe wilki ? Kevina Lowa? 4 real?
    Po przeczytaniu tytułu i pierwszego zdania przekonaliście żeby nie czytać dalej.

(0)
    • Array ( [0] => administrator )

zoom1oo: ja rozumiem, żeby się na zmienianą celowo składnię łapał rookie, ale taki stary wyga jak Ty?! Zawsze cenię Twoje komentarze, są bezbłędne! Wesołych Świąt!

(0)
  9. Array ( )

hehe, beka. patrzcie co teraz gra Melo. przypomnijcie sobie przedsezonowe artykuły. niesamowite. za samą grę w obronie powinien dostac MIP’a.. żaert żartami ale taki Melo podoba się chyba każdemu zdecydowanie bardziej. no i J.R. Smith, dlaczego to Crawford ma dostac 6th mana? Smith nie wnosi przecież mniej, lepiej zbiera, podaje, 1on1 potrafi zrobic z rywalem praktycznie wszystko.. więc dlaczego nie miałby wygrac ?