fbpx

Co porabia 38-letni Biała Czekolada, akcja Spurs na rzecz walki z otyłością

6

#Boris Diaw: kampania na rzecz walki z otyłością

Czy wiedzieliście, że w kontrakcie francuskiego skrzydłowego San Antonio zawarto klauzulę podług której każdego roku Boris otrzyma:

* 150 tysięcy dolarów jeśli na dzień 25 października ważył będzie poniżej 115 kilogramów
* 150 tysięcy dolarów jeśli w pierwszy wtorek po All-Star Game ważył będzie poniżej 115 kilogramów
* 200 tysięcy dolarów jeśli na dzień 1 kwietnia ważył będzie poniżej 115 kilogramów

Wow! Wiara w profesjonalizm zawodników to jedno, zamiłowanie do jedzenia oraz leniwe geny to drugie. Obrońcy tytułu trochę muszą jednak ufać swojemu weteranowi, gdyż sam początek obozu szkoleniowego pozwolili mu przesiedzieć w domu. Boris dołączył do składu dopiero w Niemczech, na (przegrany) mecz z Albą Berlin. ‘

bori

#There goes that man (again)

Pięciosekundowa animacja a jak wiele mówi:

a) Andrew Bogut to kolos na glinianych nogach i boję się, że znów posypie się w najważniejszych meczach
b) Jeremy Lin jest wystarczająco wysoki i szybki, by grać w obronie znacznie lepiej niż pokazywał to dotychczas
c) Jordan Hill to sierota, która poza polem trzech sekund jest jak ryba wyciągnięta z wody
d) coach’s corner: nigdy nie przechodź pod zasłoną przeciwko rasowym strzelcom (jak Steph Curry)

Wracając do Australijczyka, na całe szczęście nic mu nie jest, zakłuł naciągnięty mięsień przybiodrowy…

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

6 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  W tym “urazie” Boguta jest na pewno sporo winy Hilla, który go popchnął, ale jak Bogut będzie takie “zasłony” stawiać, to niech się nie dziwi, że będzie łapał kontuzję…

  (8)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Bogut to jest być albo nie być Warriors.
  bez niego ich defensywa nigdy nie będzie maksymalizowana i nie pomoże tutaj najlepszy nawet
  duet perimeter defenders.
  Bogut jest bystry i myślacy, ma warunki i instynkt anchora – coach Kerr powinien max oszczędzac go w RS, nawet kosztem słabszej pozycji wyjściowej na playoffs.

  bez Boguta Warriors nie wygrają w serii best of 7 z żadnym topowym zespołem Western. każdy z nich ma bowiem albo wysokiego na poziomie, którego nie da się limitować karłowatą 4-ką albo świetnych graczy obwodu, których wejśc na kosz nie da się zatrzymać tylko i wyłącznie plastrowaniem one on one.

  Warriors nie mają żadnej alternatywy, z Bogutem w normalnej formie i prze 35 [+] minut na boisku – mogą grać o Western Finals, bez Boguta albo z Bogutem połamanym, 15-20 mpg – nie zagrają nawet w 2 rundzie.

  (14)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Albo jestem już stary (tak dzieci, pamiętam jak Manu Ginobili miał bujną czuprynę) i widzę tam FLOP Boguta, którego nie powstydził by się sam Królewna lub Bosh, lub nie dostrzegam faulu…

  (-1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  najbardziej szkoda mi tego, że tacy zawodnicy tak szybko skończyło kariery przykład Williamsa, Fransica, Iversona – Irving na ich tle to okręgówka piłki nożnej. Tylko pomysleć ile kasy mogliby dla ligi zarobić, ile razy znależli by sie jeszcze w top 10 jakie rzeczy nieprawdopodobne mogli by pokazać. Prawdopodobnie mogłby jakiś młody mnie za to zminusować, ale ja ich widziałem onlive w meczach i wiem co mówie. Można by zrobić specjalna zakładke dla zawodników wybitnie uzdolnionych efektownościa. W dzisiejszych NBA chyba tylko Griffin by sie znalazł. Można by wziasc tylko jeden sezon i zrobić highlight, który był by bogatszy niż 99% zawodników.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu