fbpx

Delonte West – w trakcie lockoutu spałem w samochodzie

5

Kiedy we wrześniu ubiegłego roku Delonte West pisał na Twitterze, że znalazł pracę w sklepie z meblami, wszyscy myśleli, że to żart i kiepska próba wywarcia presji na władze NBA by wreszcie zakończyć lockout.  Okazuje się, że Delonte wcale nie żartował. Mimo, że w swojej zawodowej karierze do tej pory zarobił przeszło 15 milionów dolarów – w niedawnym wywiadzie przyznał się, że w trakcie lockoutu był zmuszony wyprzedać niemal wszystko: flotę samochodów sportowych, biżuterię i inne kosztowności.

Jednak prawdziwa “bomba” spadła kiedy wyznał, że będąc bezdomnym – noce przesypiał w szatni zespołu Mavericks albo w samochodzie. Dopiero podczas obozu przygotowawczego Mavericks mogli załatwić mu pokój w hotelu. West miał rzekomo problemy z wynajęciem mieszkania ze względu na swoją kryminalną przeszłość – w 2009 roku został aresztowany za dziką jazdę na motorze – mając przy sobie dwa rewolwery oraz shotguna w futerale przypiętym do pleców.

Obecnie właściciel klubu Mark Cuban załatwił mu mieszkanie. Pytanie, w jaki sposób West stracił 15 milionów dolarów? Jak sam mówi, większość pochłonął rozwód oraz wydatki na prawników. Dodamy tylko, że Delonte od lat cierpi na psychozę maniakalno-depresyjną. Co to za choroba? Szacuje się, że cierpi na nią co setna, dorosła osoba. W fazie depresji ludzie nią dotknięci tracą zainteresowanie życiem i nie potrafią odczuwać przyjemności. W fazie manii rozsadza ich energia, są radośni, przeskakują z tematu na temat, wierzą, że są niepokonani i… szastają pieniędzmi.

Ostatnie Wpisy

5 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  gówno prawda, to sie nazywa brak inteligencji finansowej. Własciwie brak jakiejkolwiek inteligencji. Na co można wydac 15.000.000 dolarów?

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @lukas
  Można, taki milioner stawia sobie chatę ogromną chatę z niesamowitym wyposażeniem. Robi kolekcję samochodów, a najczęściej są to albo supersamochody albo typowe old schoolowe furki. Dolicz do tego imprezy, obsługę domu, i utrzymanie samochodów i domu i oczywiście agent. Najczęściej tacy ludzie kupują co popadnie a potem lipa bo nie ma już kasy na opłacenie rachunków.

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @lukas
  A naprzykład jest ktos chory na ADHD to jak moze zachowywac sie normalnie skoro jest chory ?
  Tak samo jest z nim , skoro cierpi na jakąś tam psychoze to oznacza ze ma ze sobą problemy i nawet jakby miał 100.000.000 dolarów to i tak by je wydał bo jakbys przeczytał to doczytałbyś ze osoby chore na tą psychoze szastają pieniedzmi.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu