fbpx

DeShawn Stevenson chce grać z LeBronem

5

DeShawn Stevenson. Jedna z barwniejszych postaci ligi na przestrzeni ostatnich kilku lat chce grać dla… Miami Heat. Chłop musi zdawać sobie sprawę, że jego zawodowa kariera zmierza ku rychłemu końcowi. W piątek zwolnili go Atlanta Hawks. Czy chodzi o pieniądze? Nie sądzę: przez 13 sezonów zarobił blisko 28 milionów dolarów.

Dziś nad ranem na twitterze zawodnika pojawił się taki oto wpis:

196 centymetrowy, potężnie zbudowany Stevenson wciąż jest ponadprzeciętnym, twardym jak kamień obrońcą. Ma żołnierską psychę, nie boi się niczego. Atletycznie osłabł, nie ma co liczyć na jego wjazdy pod kosz, ale za trójkę przyłożyć potrafi. Jego średnia kariery z dystansu to przyzwoite 34%. Co więcej, dokładnie takich “zadaniowców” potrzeba w Heat: obrona + zagrożenie rzutem z rogu.

Ale, ale! Jeżeli faktycznie chce grać dla drużyny 3-krotnych mistrzów, czy nie powinien najpierw… przeprosić? Pamiętacie jak przed dwoma laty, jako gracz Dallas Mavericks stawał przeciwko LeBronowi? Wówczas pisał tak:

Mówiłem im, że LeBron jest przereklamowany, ale czy posłuchali? Swag!

1

A może pamiętacie mistrzowską paradę Mavericks? Stevensona zawinęli wówczas na izbę wytrzeźwień. Ponoć nie wiedział gdzie się znajduje. Przez kilka godzin spał w 1-osobowej celi zanim przyjechała po niego żona.

CZYTAJ DALEJ >> 

1 2

Ostatnie Wpisy

5 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  nierealne, raz ze na pozycji 2-3 jest juz gesto dwa, ze Heat maja do zapłaty podatek ok 20 milionów, wiec tu raczej Heat beda chcieli jeszcze odchudzic kontrakty. Jestem ciekaw pierwszego meczu w wykonaniu Odena to będzie cos zobaczyc tego giganta w koszulce Heat

  (1)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  zwolnili Millera dla Odena (?) nie dla Stevensona (wątpliwe aby go wzięli) poza tym z LeBronem miał przecież kosę czyż nie? 🙂 tam się chyba porównywali do pseudo raperów itp. itd.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu