fbpx

Dirk: “byłoby git, gdyby poprowadził show u nas w ekipie”

7

Jak wynika z relacji samego zainteresowanego, free-agent Deron Williams na poważnie rozważa grę w dwóch i tylko dwóch klubach: Brooklyn i  Mavericks. Choć poziom oddziaływania, któremu poddawany jest gracz, nie może równać się z charyzmą Jaya-Z oraz jego równie znanych i bogatych przyjaciół – Mark Cuban z ekipą robią wszystko, by zwabić D-Willa do Teksasu.

Mówi Dirk Nowitzki: “Jestem podekscytowany. To nie sekret: chcielibyśmy ściągnąć tu D-Willa. Jeśli spojrzysz na topowe zespoły w lidze, wszystkie mają dwóch czy trzech kreatorów gry, którym wręczasz piłki, a oni robią co trzeba. Jako drużyna mamy kilka znaków zapytania rozpoczynając lato. Podpisaliśmy Ricka (Carlisle) na kolejne cztery lata, teraz pora ściągnąć paru graczy. Nie byliśmy zadowoleni odpadając w pierwszej rundzie. Stać nas by co roku grać o najwyższe laury. Zobaczymy.”

“Znam go (Williamsa przyp. red.) grałem z nim w Meczu Gwiazd. Tak naprawdę to jedyny czas, kiedy masz możliwość spędzić z kimś trochę czasu poza boiskiem. Kiedy grał w Utah siedzieliśmy w jednej szatni. To dobry ziom. Nie lubi przegrywać. Jeden z najlepszych jedynek w lidze. Atletyczny. Umie rzucać. Przedostać pod kosz. Podać. Gracz kompletny. Byłoby świetnie, gdyby poprowadził show u nas ekipie. Zobaczymy jaka będzie jego decyzja. Mam nadzieję, że mamy szansę. Pochodzi stąd. Jego matka tu mieszka. Lubi golf, a my mamy wspaniałe pola golfowe. Mamy świetną organizację, wspaniałych fanów oraz właściciela, który sprawia, że rzeczy się dzieją. Naprawdę uważam, że mamy równie dużą szansę na D-Willa co Brooklyn.”

https://www.youtube.com/watch?v=UdLotM75a-w

Ostatnie Wpisy

7 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  @up: słusznie, mógłby stworzyć big trio Gasol-Bynum-Williams 🙂
  ale wiadomo, że to akurat się nie uda..

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Deron powinien odejść do klubu w którym będzie szansa na mistrza! Gość jest bardzo dobry, szkoda tych sezonów w Nets. Byli najgorszą drużyną, mieli to poprawić dzięki DW + sprowadzić kilku średniaków. Prawda była taka że nikogo poważnego nie sprowadzili a sprowadzili tylko defensywnych graczy np. DeShawn Stevenson. Trochę na grę otworzył się Lopez, ale nic wielkiego. No i oczywiście Krzysiu Humphries…-który jak gra mnie to jest zwykłym średniakiem z w miare dobrą zbiórką. Prada jest taka że Williams sam musiał ciągnąć ten team i tylko dzięki niemu nie byli ostatni na wschodzie.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu