fbpx

Dwójka Lakers oskarżona na tle seksualnym!

22

lak

Kilkanaście godzin temu na biurko włodarzy Los Angeles Lakers wpłynęło pismo. Z jego treści wynika, że dwójka zawodników klubu: 30-letni Nicholas Y. oraz 23-letni Jordan C. (dla dobra dochodzenia nie możemy ujawnić nazwisk, hehe) dopuściło się nękania pewnej kobiety na tle seksualnym.

Niejaka Alexis Jones, stuknięta aktywistka z okolic Los Angeles, która za swą misję życia obrała zapobieżenie przemocy domowej i seksualnego wykorzystywania kobiet przez amerykańskich sportowców twierdzi, iż dwójka koszykarzy Lakers “przekroczyła granicę”. Sytuacja miała mieć miejsce minionej niedzieli około 19:30 na skrzyżowaniu ulic Hollywood. Jones wraz z 68-letnią matką wracały z kolacji. Gdy siedząc w aucie czekały na zmianę świateł, obok zajechał Jeep z czwórką mężczyzn w środku. Pasażerowie Jeepa mieli wykonać serię obscenicznych gestów i dopuścić się wulgaryzmów w kierunku jej matki.

Mama była poruszona do żywego. Przestraszyła się nie na żarty. Siedziałyśmy w małym aucie, oni byli w wielkim Jeepie, rośli, wysocy. Wychylali się z samochodu i wulgarnie zwracali w naszą stronę. Mama była w szoku, zaczęła płakać (…) tak się składa, że w ostatni piątek rozmawiałam z władzami NBA w sprawie zaimplementowania programu dotyczącego powstrzymania seksualnej przemocy wobec kobiet.

~

Mało tego, kobieta sfotografowała chłopaków i nie wiedząc kim są wrzuciła fotki do sieci prosząc o zidentyfikowanie “oprychów”… O sprawie został powiadomiony coach Byron Scott. Ma przeprowadzić z zawodnikami “pogadankę”. Z naganą w dzienniczku włącznie. Co ciekawe, władze LAL zaproponowały spotkanie kobiety z zawodnikami, ale odmówiła. Chciała przeprosin w rozmowie telefonicznej, ale tej z kolei przeciwni byli Lakers. Jeszcze by coś chlapnęli, rozmowa zostałaby nagrana i skandal wybuchłby na nowo…

Trzy groszy w sprawie postanowił wtrącić niezawodny Gilbert Arenas: facet który swego czasu wrzucił 60 punktów Kobe Bryantowi (patrz poniżej) a prywatnie miłośnik kryminałów i kolega obu zamieszanych w sprawę zawodników. Oto jego wpis na Instagramie:

Szanowna pani aktywistko przeciwko sportowcom, to co pani robi to szantaż obliczony na wyciąganie pieniędzy z kieszeni zawodników, których zarobki są podane do wiadomości publicznej. Tak się składa, że w 85% przypadków to kobiety napastują graczy. Udajmy na chwilę, że jestem wystarczająco inteligentny by wyczuć g%wno, które nam pani wciska. Ma pani zdjęcie dwóch zawodników Lakers i twierdzi, że napastowali pani matkę. Jeśli to prawda, to gratuluję wyczucia czasu, przecież dwa dni wcześniej lobbowała pani u władz ligi za swoim programem.

!

Z kadru zdjęcia wnioskuję, że wasze auto stało po prawej od trucka zawodników, ich twarze skierowane są w dół. Nick prowadzi i wątpię by skierował na panią wzrok. Jako że nic na tym obrazku nie wskazuje na nękanie na tle seksualnym, sądzę że wydarzyła się następująca rzecz: rozpoznała pani dwójkę Lakers, wyciągnęła telefon i zaczęła robić zdjęcia co przyciągnęło ich uwagę…

!

W sprawie “seksu” co takiego może powiedzieć pasażer innego auta stojącego na czerwonym świetle aby znieważyć pani godność? “Dasz mi swój numer” “dokąd jedziesz laseczko” etc. a jeśli odpowie pani chamsko i panowie poczują urażeni, najgorsze co może spotkać panią w odpowiedzi to zapewne “pie$rz się s$ko” względnie “zrób mi l#da” no dobra…

!

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

22 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Wyłudzanie pieniędzy od graczy NBA ciąg dalszy? Arenas pięknie odpowiedział, dziwie sie ze Kobe nie zabrał głosu…

  (64)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Powiem tyle. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak widze co ci ludzie czasami wyprawiaja. A potem sie dziwia ze zarty z feministek i innych fanatycznych aktywistek. Te baby nawet nie wiedza o co walcza… Podajcie mi przyklady graczy NBA ktorzy w przeciagu 15 lat (za wyjatkiem Kobe) zostali oskarzeni o gwalt, albo inne przestepstwa na tle sexualnym. Chodzi mi tylko o prawomocne wyroki. Pamietam nawet ze oskarzano Rose’a o cos i z tego co wiem to nic w tym kierunku nie zrobiono.

  (12)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  W 99% zgadzam się z Arenasem. Az dziw ze tak malo podobnych sytuacji wychodzi na światło dzienne. Gracze często są urabiani i szantazowani. Przyklad: Kobe, 2pac, podejrzewam ze podobnie ostatnio Rose. Mnie też kiedyś striptizerka chciała urobic i nie wiem w jakie gowno wciągnąć ale bylem na szczęście w miarę trzeźwy i nie trzeba być gwiazdą NBA. Ogólnie żenada.

  (12)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  “Udajmy na chwilę, że jestem wystarczająco inteligentny by wyczuć g%wno, które nam pani wciska.”

  To sie podsumował:D

  A babka wciska kit. chce wyciągnąc hajs z ligii za implementacje programu. Wiec musi udowodnic ze jest przemoc wobec kobiet.

  Idiotyzm.

  (11)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Nie mialem takiej przyjemnosci oglada Arenasa na zywo, ale po tych wszyatkich jego wypowiadziach nie tylko w tym temacie stwierdzam ze byl prze kotem i niezlym sku**ysynem 😀

  (7)

Komentuj

Gwiazdy Basketu