fbpx

Gracze NBA w wersji kreskówkowej

29

Każdy ma swojego sobowtóra. Mój kumpel wygląda jak biała wersja Evana Turnera z 76ers, ale to śmieszne tylko dla tych, którzy znają obydwu. Sam kiedyś dostałem telefon, czy przypadkiem nie stoję na przystanku, kiedy siedziałem sobie słodko przed telewizorem w domu. Tak samo sytuacja się ma, jeśli chodzi o graczy NBA. Oglądając mecze, wywiady, a nawet studio TNT, czasami nie sposób oprzeć się wrażeniu, że już się tę czy ową twarz gdzieś widziało… Oto, co udało mi się ustalić, jazda:

# Dirk Nowitzki = Kudłaty

Na bank znacie gościa. To ten, który ciągle nosił psa Scooby Doo na rękach (lub odwrotnie), kiedy tylko coś zaskrzypiało w szafie. Zjadał 20 kanapek na raz i ogólnie to dobry był tylko w uciekaniu. Tego oczywiście nie możemy powiedzieć o Dirku. Nowitzki nie ucieka nigdy, ba, to on pierwszy demaskuje przeciwnika i ładuje ważne rzuty dla swojej drużyny. Niemniej, bródka się zgadza, włosy poniekąd też. No i ta postura. Myślicie, że Nowitzki ma psa?

# Jason Kidd = Elmer Fudd

Nie jestem do końca pewien, czy Jason Kidd lubi polować na króliki (kłółiki) raczej nie posiada też wady wymowy, ale musicie przyznać, że podobieństwo jest uderzające! A może było, bo przecież teraz Kidd to elegancki pan pod krawatem. Niemniej, swego czasu J-Kidd również miał w ręku strzelbę.

# Glen „Big Baby” Davis = Shrek

No przecież z twarzy są identyczni. Obaj lubią dobrze zjeść i z postury też są nawet podobni. Jeden jest zielony, ale to nic. Tylko teraz tak – skoro jest Shrek, to musi też być Osioł. Macie jakieś propozycje?

# Anderson Varejao = Slideshow Bob

Niestety, nie mam zielonego pojęcia, kim jest ta postać z Simpsonów, ale powiem Wam jedno – fryzura się zgadza. Jedwabne loczki zawsze są w cenie. Podobno Bob uważa się za geniusza i ma problemy ze swoimi przerośniętymi stopami, które nieraz wplątały go w jakieś kłopoty. To samo Varejao, rywale tylko czekają aż stanie na prostych nogach jako pomoc przy pick-and-rollu. Chłopaki pewnie używają też tego samego szamponu.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

29 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  slideshow Bob to gość który zawsze chciał zabić Barta 🙂 jednak młody Simpson zawsze mu uciekał a Bob trafiał do więzienia 🙂

  (10)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Może to nie kreskowe porównanie, ale KD zdecydowanie przypomina aktora Jamie Foxx. Jak oglądałęm jakis czas temu Prawo zemsty to myślałem,że tam gra Durant.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Serio nikt nie wpadł jeszcze na to, że do roli Osiołka ze Shreka idealnie pasuje Nate Robinson? Przecież jak grali razem w Bostonie tak ich nawet nazywano.

  (3)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Sprostowanie! “Sobowtór” Perkinsa to nie Tomek! To Gabryś! Dzieci posiadam, bajkę znam aż za dobrze, ręczę za to co mówię! 🙂

  (3)

Komentuj

Gwiazdy Basketu