fbpx

In Yo’ Face – część piąta

110

Przed nami piąty odcinek cyklu In Yo’ Face. Jak do tej pory, wśród dwudziestu propozycji poster-dunków, do kolejnej rundy awansowali: Savalace Townsend, D-Wade, J.R. Smith oraz Tom Chambers. Jeżeli nie widzieliście jeszcze tych paczek – wpiszcie w polu wyszukiwarki słowo: “face” i znajdźcie poprzednie części serii. Dziś parę dunków z historią. Dajcie znać kto spośród wymienionych powinien znaleźć się w następnym etapie.

Propozycja 1. Scottie Pippen, ofiara: Patrick Ewing

Zdaje się, że ktoś tu miał naprawdę złe intencje.

Propozycja 2. Steve Francis, ofiara: Chris Mihm

zobacz kolejne akcje >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

110 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Panowie kiedyś ktoś dobrze powiedział , że aby wzbudzić szacunek MJ trzeba zrobić coś wspaniałego. Reakcje MJ po dunku Shaqa chyba każdy widział i zdecydowanie to najlepszy facial.

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Najlepsza część serii “In yo’ face”, obejrzałem pierwszą stronę: Pippena nic nie przebije, druga strona: Kobe nad młodym Dwightem (który btw do dzisiaj pamięta ten moment, jakiś czas temu to wspominał w jednym z wywiadów, to był jego debiutancki sezon w NBA a tu takie coś) ale ostatnia strona jeden z moich ulubionych dunków VC. więc mój głos to:

  Vince Carter.
  Ale to niesprawiedliwe, pozostałe 4 paki są świetne, jedne z najlepszych posterów ostatnich lat.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  moim zdaniem VC i Shaq ;d reszta rowniez dobra, ale kazdego cieszy co innego, mi akurat odpowiada walka w powietrzu o terytorium ;d obydwoje w gorze przesuneli obronce ;d

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  No musze przyznać, że ciężki wybór dobre paczki 😀 Ostatecznie stawiam na Pippena !! I jeszcze jak stanął nad leżącym Ewingiem ! SWAG !

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Tymi pakami można by 5 odcinków podzielić.
  Jak dla mnie najlepiej Pippen.
  Ale wielki szacunek dla Cartera, bo zapakować nad Mournig’iem to nie jest byle co…

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Kobe w wywiadzie po tym meczu powiedział że ochrzcił Dwighta na parkietach NBA.
  A jeśli chodzi o najlepszy dunk it must be Scottie Pippen

  (0)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  i tutaj mamy prawdziwe postery a nie jakieś popierdułki – to co zrobił VC z Alonzo to bez dwóch zdań zasługuje na uznanie – jego heng-time, wpierw ‘odbicie’ się od Zo żeby nad nim wsadzić – poezja.

  Poster Kobiego wygląda bardzo efektownie (teabagging ;] ) – to jeden z pierwszych meczy Howarda w NBA – jak zostało wspomniane – Dwight mówił że wcześniej czy później musiało to mieć miejscie chyba lepiej że wykonał to ktoś taki jak Bryant 😉

  generalnie jedne z najlepszych posterów, najwyżej stawiam VC, potem KB i Pippen (postery na graczach o głowę wyższych, w czasach tak dominujących centrów – budzi uznanie) i Shaq.

  (0)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  Wszystkie piękne, ale oczywiście Carter najlepszy. Można powiedzieć, że w tej akcji najlepszy dunker>najlepszy blocker 😉

  (0)
 9. Array ( )
  Odpowiedz

  3 paczki klasyki + Kobe nad młodym DH (jak dla mnie nic nadzwyczajnego, Howard po prostu stał) i do tego żadne “In Yo Face” w wykonaniu Francisa. O ile uwielbiam Pająka i Diesla a ich wsady są po prostu wspaniałe, to VC nad Mourning’iem, który był przecież strasznym kocurem w obronie, jest dla mnie w pierwszej piątce w historii więc nie ma dyskusji.

  HALF MAN-HALF AMAZING!

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu