fbpx

Jak będą wyglądać Nike LeBron X, doniesienia z fabryki

11

Z okazji dziesięciolecia współpracy L. Jamesa z Nike, koncern wypuści na rynek superlekkie (jak na tę linię obuwia) Nike LeBron X. Oficjalna premiera dopiero przed nami jednak już dziś możemy się z Wami podzielić fotkami, które wyciekły z jednej z azjatyckich fabryk. Co wiemy: cholewka “dziesiątek” ma być wykonana w technologii Hyperfuse, a zamiast systemu Zoom z przodu w prototypowej wersji użyto poduszek Air Max na całej długości podeszwy. Ostatecznie może być jednak inaczej, jak wiadomo sample “dziewiątek” również miały pełny Air Max, a ostatecznie zastosowano go wyłącznie w części piętowej.

Patrząc na obrazki w oczy rzuca się odwrócona łyżwa nike oraz diamentowe wycięcia. Na rynku mają ukazać się dwie wersje: zwykła oraz superdroga (ponad 300 dolarów) Nike+ Basketball ze specjalną kieszonką w podeszwie oraz nadajnikiem, który będzie mierzył dystans, który przebiegł użytkownik, wysokość na jaką się odbił i takie tam bajery… Póki co, delikatnie mówiąc, szału nie ma. A co Wy uważacie?

Ostatnie Wpisy

11 comments

  1. Array ( [0] => subscriber )
    Odpowiedz

    Ciężko w dzisiejszych czasach zrobić coś, co potrafi zaskoczyć. Wszystko zostało już wymyślone i chyba nie da się zrobić takiej rzeczy w kicks’a żeby dupe urywało

    (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu