fbpx

Jeżeli jesteś fanem Nuggets MUSISZ to obejrzeć

9

Po opublikowaniu wczorajszego wywiadu z trenerem Georgem Karlem, dostaliśmy od Was sporo pochlebnych maili. Dziś chcemy Wam przedstawić odcinek serii The Association, poświęcony rewelacji tegorocznych rozgrywek: Denver Nuggets. Nareszcie jest okazja by zerknąć za kulisy przygotowań i sukcesów drużyny. Podoba nam się filozofia coacha Karla, który mówi: “Wszyscy mówią o supergwiazdach, jakie mają w składzie. Nie jestem pewien czy Denver jest jednym z takich zespołów. Dlaczego więc mielibyśmy budować ekipę w oparciu o takie podejście?” Jeżeli nazywacie się fanami zespołu – MUSICIE to obejrzeć. Enjoy!

Pełen, 23-minutowy odcinek możecie obejrzeć na stronie nba.com, link znajdziecie >TUTAJ<

Ostatnie Wpisy

9 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Widziałem już jakiś czas temu na nba.com. Karl jest obok Popa chyba najlepszym trenerem występującym obecnie na parkietach NBA. Nigdy nie byłem wielkim fanem Nuggets ale to co ta drużyna gra w tym sezonie jest piękne. Bez allstarów, za to z jakże szerokim składem, jestem zwolennikiem “kolektywnej koszykówki” i to właśnie grają Nuggets z tego względu kibicuje im w tym sezonie. Nie mogę się jeszcze nazwać prawdziwym fanem tej drużyny, nie zwracałem na nią szczególnej uwagi nawet jak mieli super “gwiazdę” w postaci Melo ani zaraz po wytransferowaniu go, jednak coś czuje, że może się to zmienić. Brawo za opublikowanie wywiadu, dużo mówi o drużynie jak i o trenerze i jego filozofii gry.

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  w odcinku, który podlinkowaliście, gość w 4:25 wygląda jak młody Ron Jeremy. jeśli oglądacie jeszcze inne strony poza gwiazdybasketu i nba.com, to będziecie go kojarzyć;p 😉

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Teraz ta ekipa podoba mi się dużo bardziej niż z Carmelo. Mam takie wrażenie, że nie ważne gdzie ten koleś by poszedł – wszędzie zjebie atmosferę w teamie. Nene is the Man! 😉

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Co to za gosciu, który trenuje z zawodnikami w szarej koszulce? Lekko podstarzaly, lekko z brzuszkiem, a klepie świetnie 😀 Czy każda druzyna ma kogos takiego?

  (0)
  • Array ( [0] => administrator )

   Bo George Karl nie lubi eksperymentów na żywym organizmie, przeczytaj wywiad z coachem Karlem, publikowaliśmy w tym tygodniu. pozdr!

   (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu