fbpx

Kawhi Leonard w filmie z Willem Smithem

20

A pamiętacie jeszcze jak Kawhi Leonard próbował zabrać na randkę chrześnicę Willa Smitha? He he he, trochę się zmieniło od tego czasu. Fragment pochodzi oczywiście z filmu Bad Boys 2 czyli odgrzewanego kotleta -> sequelu klasyka, jakim byli Bad Boys z 1995 roku. Pamiętacie piosenkę? Kurka wodna, oranżada z bierzmowania mi się przypomniała.  Dobrego weekendu!

20 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  – How old are you?
  – 15
  – MF you look 30!
  A jak jeszcze Will to powtorzyl… Nie pamietalem tej sceny. ale swietna.

  (17)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Sim0n
  Miałby wtedy 12 lat jak już, bo mowa tutaj o “sequelu” Bad Boys z 95′ which means:
  Bad Boys 2 z 03′ Ajjjjt?
  No worries Homie!
  Sh%t happens 🙂
  Peace!

  (2)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Ja piernicze chłopaki… Toż to Onet robi lepszy research przed umieszczeniem artykułu! No chyba że to taki troll “ha ha ba”. W takim wypadku niżej średnio to wyszło

  (21)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Nie świrujcie ludzie. To nie jest artykuł. Niektórzy lubią czasem zobaczyć jakiś fragment filmu, pośmiać się. Tu akurat podobizna Leonarda. Nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia na takie luźne “artykuły”. Są też i bardziej treściwe tylko czasem trzeba poczekać. A to, że oprócz tego trafi się coś na poprawę humoru to chyba dobrze.
  Za dużo negatywnego nastawienia.

  Akurat jeśli chodzi o onet to trochę zalatuje jak są tytuły artykułów podkoloryzowane, a nie jak jest coś bardziej żartem niż serio wrzucone.

  (3)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Ja nie mogę co za ból. Ktoś z GWBA zobaczył ten filmik na fb z napisem, że to Kawhi i spodobało mu się to. Podzielili się z wami humorem, a Wy już ból.

  Pokój V

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu