Knicks @ Chicago: D-Rose for the win!

15

W czwartej kwarcie plac budowy trwa, cegła po cegle idzie w powietrze. I tylko jedna rzecz cieszy oko: Joakim Noah może być antytalentem rzutowym, ale tak podawać z głębi pola nie potrafi żaden podkoszowy NBA.

Ledwie po 80 punktów zdobyły obie ekipy na minutę do końca czwartej kwarty. Ostatnie sekundy: Tyson Chandler faulowany w walce podkoszowej – wykorzystuje 1 rzut wolny. 81-80. Bulls mają 10 sekund na zdobycie punktów…

D-Rose strikes again! Wysoki floater z prawego skrzydła = game winner. Długo czekali na swego ulubieńca kibice Chicago, ale oto jest!

15 comments

Trzeba przyznać dosyć słaby mecz w jego wykonaniu ale ludzie to dopiero 2 mecz po 18 miesiącach przerwy troche czasu uplynie zanim nabierze rytmu meczowego ! Cieszy to , że we własciwym momencie wziął sprawy w swoje ręce i zapewnił Bykom zwycięstwo , tylko to sie liczyło tej nocy ! WIN

(4)

off top
    Nsport chyba bierze sie coś za transmisje nba. Jutro o 10 45 powtórka meczu heat vs nets a jutro dallas vs memphis o 22 45.
    Choć na nocne transmisje nie ma co liczyć bo kończą juz o 3 to i tak jest dobrze 🙂

(3)

Napiszcie relacje z Clippers-Warriors,Tam to była strzelanina .Curry 38 ptk w tym 9 trójek .A paul 42 ptk i 15 asyst !!!

(9)
  4. Array ( [0] => subscriber )

@ D.Roseeee Oczywiście, że biorą się za transmisje bo od tego roku jest nc+. Mecz do najpiękniejszych nie należał, ale trzymał w napięciu do samego końca 😉

(1)

rose trochę przyfarcił, ale szczęście sprzyja lepszym, natomiast po co co druga akcję wskakuje w dwóch obrońców, to ja nie wiem

ech melo… “najlepszy ofensywny zawodnik ligi” a przez 5 sekund przegrywając jednym punktem jedyne co potrafi zrobić, to pokozłować w miejscu i odpalić rzut rozpaczy przez ręce

(-2)

dokładnie ten mecz to nic Clipsy v Warriors zobaczycie CP3 idzie na MVP wkracza w swój najelpszy okres w dodatku miał 6 przechwytów, może nie jest takim strzelcem jak Curry, ale w obronie duzo lepszy. Reddick jak kałasznikow świetnie sie wkomponował w skład, trochę to wszystko psuja wolne Jordana i kto wie czy nie zawaza w końcówkach niejenego meczu.

(3)
  7. Array ( [0] => subscriber )

Piękny nie dolot Noaha w 1 połowie z póldystansu 🙂 Ogólnie mecz zacięty, Knicks trochę za dużo strat, no i też ta słaba skutecznosc po obu stronach

(-1)

Traagiczny mecz..
    ceglił melo, ceglił Rose a NYK ratował tylko Chandler i sporadycznie jakaś trójka wpadła
    + ilość airballów w tym meczu zryła mi psychike.

(4)
  9. Array ( [0] => subscriber )

Ciężko oglądało się ten mecz. Forsowanie rzutów przez Rosa i Melo nie wyglada fajnie, szczególnie kiedy gra sie jako rozgrywający i można podać, bo były do tego okazje. Koniec końców, udało mu sie trafić ostatni rzut i to sie liczy w ostatecznym rozrachunku. GSW – Clippers o niebo lepszy. Kto nie widział, niech odpali League Pass i miłego oglądania życzę.