fbpx

Kobe nadal nie odpuszcza kolegom, sezon 76ers w jednym gifie

10

#Kobe w dalszym ciągu bezkompromisowy

Tutaj mamy drugą stronę medalu. Kiedy reszta ligi myśli o niebieskich migdałach, Kobe ostrzy fadeawaya, na obowiązkowe wywiady chodzi z zaciśniętą szczęką, gdzie nie przebiera w słowach i sprowadza na ziemię swych rywali i współpracowników.

Na temat byłego szkoleniowca Mike’a D’Antoni:

D’Antoni i ja nie mieliśmy tej samej filozofii jeśli idzie o zwyciężanie. Dla mnie jest zwycięstwo albo porażka, nic pomiędzy. Albo mistrzowski tytuł albo strata czasu.

1
Wiecie co, zakładam trzy scenariusze:
a) albo Lakers wejdą do tych playoffs
b) albo Kobe ich pozabija
c) albo polegnie z kolejną, tym razem kończącą karierę kontuzją

Dla tego (przepraszam za określenie) świra nie ma lekarstwa. Będzie jechał tak szybko, aż odpadną mu koła.

Na temat Nicka Younga:


1
Kogo wolisz: Iggy Azalea czy Swaggy P.

Biorę Iggy [artystka/raperka, prywatnie partnerka Nicka Younga przyp. red.] ma jak dotąd więcej sukcesów w karierze niż Swaggy P.

1

Byłby już chłopakom odpuścił, ale nie. Zero tolerancji na słabości! Wbrew obiegowym opiniom, wbrew prawom fizyki i czasu. Wbrew rzeczywistości?

Byron Scott twierdzi, że Kobe bedzie zdobywał po 23-24 punkty średnio w meczu. Serio uważacie, że jest to możliwe?

1 2

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe SebaMagic
  Odpowiedz

  Wiadomo nie od dziś, że Kobe to kawał ch… Jednak w tym akurat, ciężko nie przyznać mu racji. Co do 23-24 pkt na mecz, wątpię, ale 18-19 pkt powinien nosić co mecz. Bardziej bym się martwił skutecznością, niż liczbą punktów.

  (14)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  “Będzie jechał tak szybko, aż odpadną mu koła” – ten typ tak ma. Nie ma nic pomiędzy. Kiedyś mówił, że nie interesuje go gra na 20-22 pkt. na mecz (czytelna aluzja do MJ 😉 – więc prawdopodobnym jest scenariusz, że po wstępnym rozruchu – zobaczymy trochę starszego ale znanego Kobe. 30 rzutów na mecz, szczękościsk na ławce i niezapomniane bon-moty na wywiadach.
  Historia uczy, że każdy geniusz to trochę świr. W tym przypadku sprawdza się to w 100%. Można iść z nim, albo przeci niemu. Nie ma szarości. Albo będzie po mojemu, albo nie będzie – jak mawiał mój niegdysiejszy szef 😉

  (23)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe stuff_
  Odpowiedz

  Kobe to fajter starej daty, ma to coś (to zacięcie) co pozwala mu zwyciężać i osiągać określone cele. Jeśli tylko jakaś kontyuzja go nie wyeliminuje to myśle że jest w stanie rzucać na poziomie 23 – 25pts na mecz. Co do Playoffs to nie ma możliwości żeby w tym sezonie nie było w nich L.A.. Ide o zakład!
  Pozdr.

  (12)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  b) albo Kobe ich pozabija
  hehehe cały Kobe!
  już sobie wyobrażam Kobego jak Swaggy p uniesie ręce a piłka nie wpadnie do kosza 🙂 Eye of the tiger

  szczerze to uważam że bedzie zdobywał 20+ ppg 8+apg. Kobe ostatnio się wypowiedział, że przestudiował grę Magica i wiele z jego manewrów Kobe chce wykorzystać w swojej grze. Myślę, że chodzi o asystowanie. Kobe będzie chciał odchodzić w chwale, mówię wam!

  Skubany jest zażarty jak baba na targu.

  (12)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Kobe sie skonczyl tylko nie moze sie z tym pogodzic to i tak dojdzie do jego bani wczesniej czy pozniej 🙂 a LaL znow nie wejda do PO i pieknie 🙂

  (-12)
 6. Array ( )
  Odpowiedz

  W to że zagra na poziomie 20-25 pkt co mecz mnie nie zdziwi. Bardziej mnie ciekawi to jaki rzeczywiście jego gra będzie miała wpływ na poziom gry Lakers. Bo przecież i w marnym zespole zawodnik taki jak Kobe zdobędzie 25 pkt co mecz . Tylko czy to wystarczy by cała drużyna znalazła się w playoff? Bardzo chciałbym by się do nich dobili, jednak realnie to będzie to ciężka sprawa.

  (8)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Kolejny stracony sezon Lakers. Z tak cienkim składem absolutnie nic nie osiągną. Kobas z tak astronomicznie kontraktem zawiązuje ręce klubu. Żadna gwiazda ligi nie pójdzie do LA jak gra tam Kobas (wiadomo dlaczego), tak więc nie wiem ile jeszcze chce pograć – 3 lata co się równa 3 lata braku LA w playoffsach. Wiadomo legenda NBA ale serio związuje ręce klubowi ze względu na kontrakt i swój trudny charakter

  (5)

Gwiazdy Basketu