fbpx

Kobe: to najbardziej utalentowana ekipa w jakiej występowałem

22

Umówmy się, jeżeli chodzi o doświadczenia koszykarskie, grę u boku parterów prezentujących szeroką skalę potencjału i osobowości: od Shaquille O’neala po Kwame Browna, Kobe Bryant nie ma sobie równych w NBA. Chłop przez szesnaście lat dzielił szatnię z członkami Galerii Sław, uczestnikami Meczów Gwiazd, wygrywał pięć tytułów mistrzowskich, ale czegoś takiego jeszcze nie widział. Jak podaje LA Times:

Rozglądając się po sali, to najbardziej utalentowana ekipa w jakiej kiedykolwiek grałem. Czy przełoży się to na tytuł mistrzowski, przyjdzie nam się przekonać. Jednak “na papierze” rozmawiamy o najlepszych obrońcach roku, zdobywcach  tytułu MVP, All-Starach. Mówimy o szeregu spraw, w których ci goście są najlepsi w lidze na swoich pozycjach.

Mamba podkreślił jednak, iż jest spora różnica między talentem, a “znalezieniem sekretnej mikstury”, która prowadzi do mistrzostwa. Pierwsze, co przychodzi na myśl, jak będą przebiegać relacje na linii Bryant – Howard.

Mówi nowy center LA:

To najszczęśliwszy moment w moim życiu. Jedyne, czego potrzebujemy to być sobą. Nie musimy robić niczego extra, niczego poza normą… Uczyć się od Kobe jest czymś, czego potrzebuję by dojrzeć jako zawodnik oraz jako człowiek. On przeszedł przez wszystkie możliwe scenariusze, zarówno na jak i poza boiskiem. Myślę, że jest w stanie mi pomóc. Wiem, że będzie sporo ode mnie wymagał. Chcę by taki był. Wezmę na siebie ten ogień ponieważ mam świadomość, że uczyni mnie to lepszym, a i zespół będzie mocniejszy.

Dodaje Kobe:

Dwight jest wdzięczny losowi, że może być tutaj. Komunikowaliśmy się przez całe lato. Sporo przeszedł jeżeli chodzi o wyjazd z Orlando i niepewność własnej przyszłości, jest podekscytowany i gotów do gry… Lakers zrobili dla mnie tak wiele, jestem im wdzięczny. Rozmawiałem o tym z Jimmym Bussem. Jeżeli masz szansę sprowadzić Dwighta, zrób to ponieważ chcę widzieć jak ta ekipa wygrywa i zdobywa kolejne mistrzostwa, również po tym, kiedy odejdę. Jestem szczęśliwy dostając taką szansę.

 

Ostatnie Wpisy

22 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Jezus Maria Dodox… ile ty masz lat? 11? bo Twoje komentarze są przeważnie na tym poziomie. “Mistrzostwo gwarantowane” a skąd ta pewność? też kibicuję Jeziorowcom, ale ta ekipa jeszcze nie zagrała ze sobą ani jednego spotkania, więc chyba za wcześnie na takie przepowiednie? Co Ci się nie podoba w Miami bo cały czas coś do nich masz. Skończ nabijać te posty bo naprawdę jesteś żałosny.

  Ogólnie na tym portalu nastąpił jakiś wysyp fanów, a konkretniej to dzieciaków typu Dodox, którzy piszą pod każdym artem jakiś kompletnie bezsensowne komentarze.

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @Danek, dlaczego komplikuje? RonRon ponoć ostro zasuwał w te wakacje i jest bardzo dobrze przygotowany do nadchodzącego sezonu. Jeśli będzie bronił jak dawniej to bójcie się przeciwnicy LAL.

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Chyba każdy z Was przyzna, że jakim Kobi nie byłby człowiekiem i zawodnikiem jest mentorem. Rozsądny zawodnik powinien schować część dumy do kieszeni i czerpać z umiejętności, doświadczenia i charakteru od Kobiego jak najwięcej. Bo pokaże na parkiecie kogoś z szerszych wachlarzem dosłownie wszystkiego?

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @lukasztorun – jak dla mnie to on tu wygląda jak niemiecki żołnierz 😉

  @asdaf24 – szkoda że Artest nie gra jako silny skrzydłowy (więcej pod koszem), myślałem że będzie następcą Dennisa Rodmana, tym bardziej że teraz NBA zmalało (brak centrów) więcej przepychania się itd, warunki ma, a jednak nie gra tam, szkoda, byłoby wiele emocji z tego tytułu

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  czy tylko ja lubię MWP ? jestem przekonany, że forma z poprzedniego sezonu sięnie powtórzy w jego wykonaniu. Wyraźnie brakowało mu pary w nogach – wydaje mi się, że lock out, tańce z gwiazdami i inne rozrywki mu nie pomagały.
  Co do LA, to jestem bardzo ciekawy tej ekipy, a zwłaszcza formy Nash’a i jego współpracy z Dwightem, no i jak odnajdzie się w tym towarzystwie Gasol.

  (0)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Też się nie mogę doczekać występów Lakers.

  PS, cholera, nie wierzę w to, że sylwetka i mięśnie Howarda są w pełni wytrenowane. Na pierwszym zdjęciu jego biceps wygląda jakby wstrzyknął sobie synthol : o

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu