fbpx

Kolejny areszt NBA; stary wariat KG; Jordany które wywołały burzę

7

jh

Jeszcze jeden areszt NBA

Jordan Hill, nowy nabytek Indiana Pacers został aresztowany w miniony piątek za wielokrotne przekroczenie dozwolonej prędkości. Mówiąc ściślej jechał 80 km/h za szybko. W zależności od stanu do 35 mil/h (56 km) przekroczenia otrzymuje się “tylko” mandat. Powyżej tej bariery, jedzie się na komisariat.

Tak się bawi NBA gdy mają czas wolny. A przecież przy zarobkach na poziomie 5 milionów dolarów rocznie mogliby robić coś ciekawszego niż jeździć 180 km/h w samych gaciach po obwodnicy. Może testował nową furę?

1

Dla przypomnienia, LA Lakers nie przedłużyli z chłopem umowy mimo pozytywnej opinii Kobe oraz średnich na poziomie 12 punktów i 7.9 zbiórek. Czyżby czuli, że Hill stracił motywację do pracy? A może uznali, że byłby zbyt drogi w utrzymaniu?

popisy Dennisa Schrodera 

A propos motywacji, młodemu rozgrywającemu Hawks nie brakuje zapału do pracy (co widać na załączonym obrazku). Wręcza można powiedzieć, że żyć nie potrafi bez basketu. Jego matka pochodzi z Gambii, ojciec był Niemcem dokąd zabrał rodzinę. Dennis przyszedł na świat we wrześniu 1993 roku. Koszykówkę odkrył w wieku 11 lat, wcześniej razem z bratem uwielbiali jazdę na deskorolce. Będzie to jego trzeci sezon na parkietach NBA, w minionym notował 10 punktów, 4 asysty i 35% zza łuku średnio w 19 minut gry. Jakiś czas temu chłopakiem interesowali się Sacramento Kings, jednak po sprowadzeniu Rajona Rondo (do którego zresztą porównuje się Schrodera) temat ucichł. Młody pozostaje graczem Hawks, jego umowa opiewa na kwotę 4.5 miliona i obowiązuje do lipca 2017 roku.

Sądzę, że zostanie w przyszłości wyjściowym playmakerem NBA, jego zasięg ramion, szybkość, a przede wszystkim smykałka do ściągania na siebie obrońców już teraz stoją na przyzwoitym poziomie. Będzie kozak, zobaczycie!

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

7 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe KrzyGon
  Odpowiedz

  ej, ale z T-Wolves w PO to nie jest takie zupełnie nieprawdopodobne:
  wejdą pewnie Warriors, Spurs, OKC, Clippers, Memphis i Rockets.
  O ostatnie dwa miejsca będą walczyć Pelicans, którzy mają przewagę nad uczestnikami poprzednich play offów – Trail Blazersami i Mavericksami. Jak dla mnie jest całkiem możliwe że dwie ostatnie nie wejdą, a wtedy zostanie jedno wolne miejsce o które mogą powalczyć Suns, Jazz czy T-Wolves

  jak dla mnie będzie ciekawie, dobrze że Garnett nie powiedział im że półfinał konferencji to minimum 😉

  (32)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Laczki okropne. Jedyne co w nich fajne to odblask.
  Podobne do Air Jordan V ktore zdecydowanie najlepiej wygladaja w całości białe. Taka moja opinia.
  Garnett i Rubio równocześnie na atakowanej połowie to 2 podwojenia na na pozostałych zawodnikach… Garnett i Rubio razem nie gwarantują 20 pkt na mecz…

  (-1)

Gwiazdy Basketu