fbpx

KONKURS Mitchell & Ness: wytypuj wyniki finałów konferencji NBA

140

Siemanko wszystkim, finały konferencji za pasem, najwyższa pora zabawić się we wróża i wytypować wyniki serii. Wiem, że macie swoich faworytów. Wiem też, że NBA śledzicie nie od dziś więc liczę na głosy rozsądku. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Wraz z oficjalnym partnerem NBA w produktach Hardwood Classics @mitchellandnessEurope przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której do zdobycia są widoczne na zdjęciu: mesh top Scottie Pippen’a (dla zwycięzcy) & snapback Chicago Bulls (dla ziomka).

Już tłumaczę o co chodzi. Zasady są następujące:

Primo: w komentarzu pod spodem podaj wyniki obu serii finałowych: (np. Golden State vs Houston 4:1 / Boston-Cleveland 4:3) oraz oznacz znajomego, z którym podzielisz się nagrodą.

Secundo: wejdź na gwiazdybasketu.pl po zakończeniu finałów konferencji i sprawdź czy wygrałeś.

Uwaga, pod uwagę weźmiemy wyłącznie odpowiedzi ZAREJESTROWANYCH użytkowników. W przypadku dwóch identycznych odpowiedzi liczy się kolejność zgłoszenia.

 REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest firma SDK Sp. z o.o. Sp.K. 91-408 Łódź ul.Pomorska 40 za pośrednictwem portalu www.gwiazdybasketu.pl

2. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe.

3. Czas trwania konkursu to 13 maja – do zakończenia finałów konferencji NBA 2017/2018.

4. Warunkami uczestnictwa w konkursie jest rejestracja na portalu www.gwiazdybasketu.pl oraz udzielenie odpowiedzi w komentarzu na w/w portalu.

5. Zwycięzcami konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza prawidłowo wskaże rezultat obu serii finałów konkferencji NBA 2017/18. Nie wolno cytować, wklejać obrazów ani linków. Ilość znaków użyta w komentarzu jest dowolna. Wszystkie komentarze obraźliwe bądź nie stanowiące odpowiedzi na pytanie konkursowe, organizator konkursu ma prawo usunąć.

6. Nagrodami w konkursie jest mesh top Scottie Pippen’a & snapback Chicago Bulls marki Mitchell & Ness.

7. Zwycięzców konkursu wskaże organizator umieszczając stosowną informację na stronie konkursu.

Ostatnie Wpisy

140 comments

 1. Array ( [0] => contributor )
  PATRON
  Odpowiedz

  Trochę głupio typować ten sam wynik, jeśli już był wyżej. Nawet jak traficie to dupa blada 🙂
  GSW – HOU 0 – 4
  BOS – CLE 4 – 0
  🙂

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Już prawie wszystko zajęte, ale pojedzmy po bandzie 😀 GSW – HOU 4:3, CLE- BOS 4:3. Ziomek: Mateusz P.

  (1)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  W przy przypadku identycznego wyniku powinno byc losowanie…jest kilka kombinacji ale to nie kolejnosc powinna decydowac…przeciez tu nikt od nikogo nie odpisuje…bos-cle 2-4 hou-gsw 2-4 ziomek Sebastian

  (3)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Cleveland vs Boston 4:3 (choć wolałbym na odwrót)
  Golden State vs Houston 4:3

  Ziomek: Wiktor Mierzwa.

  (0)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Cholera komentarz się dodał dopiero po kilku godzinach :/ w takim wypadku moje przewidywania ktoś już zajął ze tak powiem. Zgadzam się z kimś kto wyżej pisał że losowanie byłoby bardziej sprawiedliwe. W końcu nikt nie zrzyna, a komentarze dodają się nie raz i nie dwa z opóźnieniem albo wcale.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu