fbpx

Lakers zwycięsko rozpoczęli sezon, powrót Kobe Bryanta!

11

# Jeremy Lin zadanie dostał jasne: uruchamiać partnerów, ale nie forsować i nie tracić piłek. Z zadania się wywiązał: zaliczył 10 asyst i tylko jedną stratę. Skuteczność 0/6 na tym etapie przygotowań należy gościowi wybaczyć.

# Jordan Clarkson, wobec prawdopodobnego przesunięcia Kobe na SF, nieco więcej minut dostępnych będzie na pozycjach obwodowych, a to oznacza szansę dla 22-letniego Clarksona. Imię zobowiązuje, chłopak konsekwentnie atakował obręcz, wymusił 6 osobistych, zebrał pięć piłek. Niech się szkoli! Momentami bił w ścianę, ale w obronie wygląda najlepiej na pozycji PG.

# Julius Randle musiał przed meczem otrzymać reprymendę od Bryanta: “co ty śpisz!? masz zapier%alać i postawić wszystkich na nogi!” chłop wykorzystywał przewagę szybkości i młodzieńczego wigoru, w swoim stylu atakował rywali po koźle, zasuwał do kontry i nie czuł strachu. Ma silne i szybkie łapy, imponująco drybluje zważywszy na masę, lubi rozpoczynać akcje z piątego metra obracając się twarzą w stronę kosza i jeśli uda mu się lekko rozpędzić – jest naprawdę skuteczny. Wczorajsze zawody zakończył z dorobkiem 10 punktów i 8 zbiórek.

ko

Koniec końców, Lakers stracili 53 punkty do połowy. W drugiej spięli się i było już nieco lepiej, ale jeśli mają w ogóle dać sobie szansę na awans do playoffs, rozstrzygnie się on na bronionej połowie. Po cichu liczę tu na input sprowadzonego w lato, długiego jak tyczka Eda Davisa.

1 2

Ostatnie Wpisy

11 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe pepe291086
  Odpowiedz

  Wiem , że to tylko rozgrywki przedsezonowe , ale Lakersi wcale nie wyglądają tak źle.. Jeżeli Steve Nash zachowa zdrowie do końca sezonu , Boozer skupi się na grze w obronie , Lin nie będzie robił głupich strat a Kobe ????? Jest w bardzo dobrej formie.. Widzę ten zespół w Play offach.

  (38)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Lukel
  Odpowiedz

  Kobe w roli mentora dla rookie jest chyba jednym z lepszych przykładów w lidze. Randle chyba robi na mnie największe wrażenie jest w gościu potencjał, Boozer i Lin do tego, wydaje mi się że mogą miło zaskoczyć wszystkich w tym sezonie, wierze w to 😀

  (24)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe sledziu 24
  Odpowiedz

  Szkoda zeszłego sezonu Kobe`go, gdyby go nie stracił mógłby atakować wyższe miejsce niż trzecie na liście najlepszych strzelców ever.

  (10)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Droga redakcjo coś byście powiedzieli jak wyglądali oponenci Lakers. Denver wychodzą powoli na prostą ze zdrowiem i powinni być mocni. Mają wyrównany, silny skład. Mają strzelców, mają solidną chociaż momentami trochę szaloną paczkę pod koszem, mają ciekawego coacha. Będzie zdrowie będą wyżej od Houston.

  (8)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  widać jaranie się KB24, po za tym spotkaniem odbyło się jeszcze 3. o pozostałych jak widać ani słowa, ciągle tylko Lakers i Bryant, rzygam tym tematem!

  (-22)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe TRICK22
  Odpowiedz

  PO tym co zobaczyłem o 4 nad ranem coraz bardziej wierzę w play-offy. chciałbym zobaczyć jak będą się prezentowali np. na tle SAS, OKC, LAC, Bulls itd. 😀

  (3)

Gwiazdy Basketu