fbpx

LeBron został aktorem, stu najlepiej zarabiających sportowców 2015

15

tw

LeBron James oficjalnie został aktorem. Czuprynę ma odmalowaną, ale bez złośliwości przyznać muszę jedno: jest stukrotnie bardziej utalentowany aktorsko i bardziej naturalny przed kamerą aniżeli Michael Jordan. Kto na początku lat 90-tych oglądał na “screen sport” pierwsze filmy dokumentalne z MJ-a, ten wie o czym mówię.

Komedia romantyczna pt. “Train Wreck” wchodzi na ekrany kin w połowie sierpnia. James gra kumpla głównego bohatera, a jego postać z natury jest dusigroszem, powinno być zabawnie.

Chłop nie zaniedbuje też kwestii sportowych, ostatnio spotkał się w charakterze stricte prywatnym z Kevinem Love. Panowie mieli przedyskutować temat lepszego wykorzystania talentów Kevina w przyszłym sezonie. Sprawę przekazali na ręce Davida Blatta i jego sztabu:

To było ważne spotkanie, ich relacja bardzo się poprawiła. [David Griffin, menedżer Cavs]

 1

Pamiętacie jakie wnioski wyciągnęli po pierwszym sezonie w Miami? Pamiętacie 27 wygranych z rzędu? Zdominowali ligę! No a skoro już jesteśmy przy LBJ-u zobaczcie jego wczorajsze wystąpienie w talk-show Jimmy Fallona. A najlepiej przewińcie od razu do 6:15 gdy chłopaki grają w “twarzo-basket”:

https://www.youtube.com/watch?v=Yz_QGih8tWA

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

15 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Na miejscu Cubana postarałbym się aby w terminażu Mavs 27 czerwca był dniem wolnym bo inaczej Dallas musiałoby zagrac mecz na cieżkim kacu 😉

  (1)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @Bostonfan

  Pomnoż to jeszcze przez 30(bo tyle drużyn jest w nba) i pomnoz jeszcze przez 5(bo tyle jest pozycji w koszykówce) 🙂

  @gratek

  W USA golf jest bardzo popularny. Do tego w golfa ludzie grają całe życie. .

  (5)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  LBJ wypadł na prawdę spoko, ale ilość włosów mnie zszokowała. Prawie jak figurka jaką dostał Boozer od Nate swego czasu. 😀

  (1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  mam nadzieję, że Deron dobrze wpasuje się w Dallas i odżyje trochę. Gdyby nie kontuzje i drobne problemy w psychiką to byłby jeden z najlepszych PG ligi.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu