fbpx

Lublinianka Basketball – Elite HoopLife Camp 2023

6

Jak co roku prezentujemy Wam międzynarodowy projekt o nazwie Hooplife. W uproszczeniu, najbardziej utalentowaną i ukierunkowaną sportowo młodzież przygotowujemy do wyjazdu za ocean, czego zwieńczeniem jest organizacja stypendium w USA. Jako showcase, czyli możliwość zaprezentowania siebie, traktujemy rokroczny Hooplife Elite Camp w Kórniku koło Poznania. Ten sezon jest jednak wyjątkowy w tym sensie, że prócz zawodników do USA, szukamy graczy, którzy w przyszłym sezonie zasilą nasz drugoligowy klub, czyli Lubliniankę. Chcemy skoszarować wyróżniających się zawodników kończących szkołę średnią, którzy skorzy są przenieść się do Lublinianki, trenować u nas, grać w drugiej lidze i tu zaistnieć.

Priorytetem jest inwestycja w rozwój młodych zawodników, którym oferujemy przede wszystkim zebranie cennego doświadczenia. Przykładem niech będzie postać Wiktora Siemianiuka, byłego zawodnika Politechniki Gdańskiej, wychowanka Trefla Sopot, który w Lubliniance podwoił swe zdobycze punktowe w drugiej lidze:

Wiktor jest idealnym przykładem tego, co chcemy robić w Lublinie, czyli bezkompromisowo stawiać na utalentowaną młodzież. Lubliniankę traktujemy jako pomost do profesjonalnej koszykówki. Chcemy dać szanse w tym roku zawodnikom urodzonym w latach 2004-2006, a droga do tegoż celu rozpoczyna się poprzez przyjazd na nasz Camp.

https://www.hooplifecamps.com/

W trakcie dziewięciodniowego obozu zawodnicy będą mogli zaprezentować swoją etykę pracy i zaangażowanie. Zaś dzięki lidze wieczornej będziemy w stanie ocenić ich potencjał sportowy i umiejętności. Zamierzamy testować graczy w najstarszej grupie wiekowej. Graczy mogących pasować do profilu naszego klubu i drużyny. Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami z ostatniego NBA All-Star Weekend, w którym od paru lat uczestniczę jako trener wspierający.

Pozdrawiam, Aleks Mrozik

https://www.facebook.com/LubliniankaBasketball
https://www.instagram.com/lublinianka.kul.basketball

6 comments

  1. Array ( )
    Odpowiedz

    Kiedyś była apka gwiazdybasketu ale teraz nie mogę jej znaleźć w play store. Wycofano, czy nie umiem szukać?

    (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu