fbpx

Na pohybel hejterom: Kobe Bryant

13

Szacuję, że pójdzie w drafcie nie niżej niż dwunasta lokata, ale nie będę zaskoczony, jeśli wybiorą go znacznie szybciej. Słyszę, że Sixers są zainteresowani zatrzymaniem go w domu (76ers mieli pierwszy pick, który wykorzystali na Allena Iversona przyp. red.) trenował z nimi w lato robiąc wielkie wrażenie.

Porównywany do Granta Hilla, ale niektórzy skauci twierdzą, że nie posiada wystarczającego opanowania piłki i kompetencji rzutowych, by zostać efektywnym guardem w NBA.

To ostatnie zdanie… teraz już wiem dlaczego w każdej wczesnej reklamówce adidasa, młody Kobe popisywał się dryblingiem. Pamiętacie kozły przez ramię za plecami i ten instruktaż dryblingu w magazynie bravo czy tam bravo sport? Rekord dwunastu celnych trójek w meczu również (współ) dzierży. Hehe, od małego grał na nosie niedowiarkom.

k1

kb2

1 2

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  NA pohybel hejterom? To będzie seria? W takim razie dawajcie innych! Chętnie zobaczyłbym scouting report Bena Wallace’a albo innej gwiazdy, która nie została wybrana w drafcie. Akurat Kobe z racji ojca nie miał chyba tak najgorzej…

  (97)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Czy ma ktoś może kody rabatowe na League Passa?
  Czy macie dostępne rózne opcje abonamentów? Jakiś czas temu sprawdzałem i było można wykupić jednorozowo cały pakiet lub w 3 opcjach miesięcznych.
  Na ten moment mogę wybrać tylko najdroższą opcję miesięczną Premium z NBA.tv za 94zł.
  Thx za info

  (2)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Na przedostatnim zdjęciu można zaobserwować najnowszy model butów sygnowany nazwiskiem Kobasa. Przewidywana cena 999 zł. Będę zamawiał bezpośrednio od Kobasa ze zniżką, jak też chcecie to prześlijcie mi hajsy.

  Numer konta: 06 9768 7686 4235 7657 6546 2342 9879

  (-17)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  no właśnie, zdradź nam tajemnicę jaki pomysł na siebie miała Twoja żona?
  Przywołałeś nam ją tutaj to ją teraz pochwal:)

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu