fbpx

Na pohybel hejterom: Kobe Bryant

13

Taki kąsek przed obiadem. Wierzcie lub nie wierzcie, ale był taki czas, gdy legendy NBA były jeszcze dziećmi, na twarzach mieli trądzik i zdarzało, że potykali o własne nogi, bo koordynacja nie nadążała za wzrostem. Wszyscy, ale nie Kobe Bryant. Ten od urodzenia wiedział, że chce być kolejnym Michaelem Jordanem, numerem jeden w koszykówce. Za wyjątkiem własnej żony nie znam nikogo, kto byłby tak laserowo ukierunkowany od najmłodszych lat. Potwierdza to raport skauta, którego zadaniem była ewaluacja potencjału Kobe jako przyszłego gracza NBA. Rozpiska pochodzi z 1995 roku. Bryant miał wówczas 17 lat…

17ko

Dla tych, którzy stronią od języka obcego, luźne tłumaczenie:

ZALETY

Najmocniejszą stroną Kobe jest jego dojrzałość. On ogarnia więcej niż większość playerów na poziomie uczelnianym a nawet NBA. To wielka zaleta, ponieważ wie, na co się pisze jeśli chodzi o zawodowe granie. Niesamowicie inteligentny zawodnik oraz uczeń. Z uwagi na wzrost świetnie widzi przestrzeń i znakomicie kończy akcje.

Wie czego wymaga zwycięstwo, zdobył mistrzostwo stanowe w liceum bez rozgrywającego i strzelca dystansowego. Prawdziwy lider, potrafi zdominować mecz mimo potrójnego krycia. Rzuca zza łuku. Kocha rywalizację, ogromna wola zwyciężania, determinacja. W szkole średniej występował na wszystkich pięciu pozycjach, opanował do perfekcji rzut z odchylenia (patent Jordana). Podobno nie lubi dźwigać ciężaru na siłowni, ale to nieprawda, zrobi wszystko, co trzeba by odnaleźć się w lidze.

WADY

Ma siedemnaście lat, ale to jak to określił jego ojciec (były gracz NBA) “jest jak 17-latek grający z 25-latkami”. Ma wątpliwe umiejętności panowania na piłką (jak na point-guarda). Może nie być gotowy na rygory fizyczne ligi, jest zbyt słaby fizycznie, nie ma też jasno określonej pozycji.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

13 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  NA pohybel hejterom? To będzie seria? W takim razie dawajcie innych! Chętnie zobaczyłbym scouting report Bena Wallace’a albo innej gwiazdy, która nie została wybrana w drafcie. Akurat Kobe z racji ojca nie miał chyba tak najgorzej…

  (97)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Czy ma ktoś może kody rabatowe na League Passa?
  Czy macie dostępne rózne opcje abonamentów? Jakiś czas temu sprawdzałem i było można wykupić jednorozowo cały pakiet lub w 3 opcjach miesięcznych.
  Na ten moment mogę wybrać tylko najdroższą opcję miesięczną Premium z NBA.tv za 94zł.
  Thx za info

  (2)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Na przedostatnim zdjęciu można zaobserwować najnowszy model butów sygnowany nazwiskiem Kobasa. Przewidywana cena 999 zł. Będę zamawiał bezpośrednio od Kobasa ze zniżką, jak też chcecie to prześlijcie mi hajsy.

  Numer konta: 06 9768 7686 4235 7657 6546 2342 9879

  (-17)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  no właśnie, zdradź nam tajemnicę jaki pomysł na siebie miała Twoja żona?
  Przywołałeś nam ją tutaj to ją teraz pochwal:)

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu